fbpx
niedziela, 17 stycznia 2021
14.1 C
Częstochowa

Czerwono-Niebieski raport przedmeczowy | #ŚLĄRCZ

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :


Przed sobotnim meczem Rakowa ze Śląskiem tradycyjnie prezentujemy raport z obozu naszej drużyny. Spotkanie odbędzie się o godzinie 17:30 na Stadionie Wrocław.

Miłosz Szczepański wciąż przechodzi rehabilitację po przebytej kontuzji (uszkodzone więzadło). Ponadto do gry z powodu urazów nie są zdolni Tomas Petrasek i Giannis Papanikolaou. Zarówno Tomek, jak i Giannis przechodzą rehabilitację.

 

Kapitan Czerwono-Niebieskich, który w poprzedni piątek odbył konsultację medyczną, rehabilituje się w Częstochowie.  Przypomnijmy, że kontuzjowane kolano nie wymaga operacji, a Tomek do treningów z drużyną wróci już w styczniu.  

 

Giannis Papanikolau, który ma zwichnięty bark kontynuuje rehabilitację, która potrwa jeszcze przez około miesiąc.

    

Pozostali zawodnicy są gotowi do gry i będą brani pod uwagę przy ustalaniu składu przez trenera Marka Papszuna.    

 

Giannisowi, Miłoszowi oraz Tomkowi życzymy dużo cierpliwości w powrocie do zdrowia. Wszyscy trzymamy kciuki za jak najszybszy powrót do treningów oraz na boisko całej Waszej trójki!   

 

Z trzema żółtymi kartkami na koncie do meczu ze Śląskiem przystąpią Maciej Wilusz i Patryk Kun. W przypadku otrzymania napomnienia, nie będą oni mogli wystąpić w kolejnym ligowym spotkaniu.

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Raków Częstochowa – FK Mariupol 2:2 [GALERIA]

Raków Częstochowa :Raków Częstochowa zremisował 2:2 z FK Mariupol w drugim sparingu na zgrupowaniu w tureckim Belek. ...
- Reklama -
- REKLAMA -