„Czuję, że wracam do dyspozycji, której chcę” – Dawid Niedbała po wygranej z Chojniczanką

Skra Częstochowa : Piłkarze Skry zapewnili zarówno sobie, jak również kibicom i wszystkim osobom związanym z klubem z Loretańskiej doskonałe humory na Święta wygrywając w Wielką Sobotą 3:1 z Chojniczanką w Chojnicach. Impulsem do obrania kursu na wygraną była wyrównująca bramka Dawida Niedbały z 64. minuty. – Nie daliśmy się zepchnąć rywalom po straconym golu, […]

Skra Częstochowa :

Piłkarze Skry zapewnili zarówno sobie, jak również kibicom i wszystkim osobom związanym z klubem z Loretańskiej doskonałe humory na Święta wygrywając w Wielką Sobotą 3:1 z Chojniczanką w Chojnicach. Impulsem do obrania kursu na wygraną była wyrównująca bramka Dawida Niedbały z 64. minuty. – Nie daliśmy się zepchnąć rywalom po straconym golu, fajnie, że dałem […]

Artykuł „Czuję, że wracam do dyspozycji, której chcę” – Dawid Niedbała po wygranej z Chojniczanką pochodzi z serwisu KS Skra Częstochowa.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Skry Częstochowa

Źródło : Skra Częstochowa / Mariusz Rajek