fbpx
piątek, 16 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Daniel Bartl na dłużej w Rakowie!

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :


Umowa Daniela Bartla z częstochowskim klubem została przedłużona. Jego kontrakt z Rakowem będzie obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

Czeski pomocnik do drużyny trenera Marka Papszuna dołączył pod koniec czerwca 2018 roku. Klub skorzystał z opcji przedłużenia umowy zawartej w kontrakcie zawodnika.

 

– Bardzo się cieszę, że przedłużyłem umowę z Klubem na kolejne dwa lata. Dobrze się czuję w Rakowie. Kibice są wspaniali, moja rodzina jest tutaj szczęśliwa, a to jest dla mnie najważniejsze. Życzę sobie dużo zdrowia, by pomóc na boisku drużynie. Chcę, byśmy wspólnie z całym Klubem odnosili kolejne sukcesy – powiedział Danny. 

 

– Daniel to bardzo dobry i doświadczony zawodnik, który podnosi jakość naszej drużyny. Cieszymy się, że zostaje z nami na dłużej i wierzymy, że swoją grą da nam wszystkim dużo radości – dodał prezes Rakowa, pan Wojciech Cygan. 

 

Nowa umowa Bartla będzie obowiązywała przez kolejne dwa lata. Raków zastrzegł sobie możliwość przedłużenia jej o kolejny rok. 

 

Danny, gratulujemy przedłużenia umowy i trzymamy kciuki za zwycięskie występy w czerwono-niebieskich barwach. 

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Drużyna, która zalicza renesans formy i walczy o ligowy byt. Przedstawiamy Hutnik Kraków

Skra Częstochowa :Kalendarz naszej drużyny w dalszym ciągu pęka w szwach, bowiem po środowej wyprawie do Ostródy, już w...
- Reklama -
- REKLAMA -