fbpx
czwartek, 15 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Daniel Szelągowski: Gramy przyjemną dla oka piłkę

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :


W drużynie panuje świetna atmosfera, koledzy są dla mnie bardzo pomocni, to wpływa pozytywnie na moje samopoczucie i formę – powiedział Daniel Szelągowski po swoim pierwszym meczu w czerwono-niebieskich barwach.

Daniel w meczu z Wisłą Płock pojawił się na boisku w 85. minucie. Był to jego debiut w zespole Rakowa Częstochowa.

– Było to co prawda tylko kilka minut, ale jestem zadowolony. Wierzę, że otrzymałem tę szansę za swoją ciężką pracę na treningach i dziękuję trenerowi, że postawił na mnie w tym spotkaniu. Nie mogę się już doczekać kolejnych meczów, chcę pokazać, że zasługuję na więcej minut.

 

Czerwono-Niebiescy od początku sezonu prezentują się bardzo dobrze, a mecz z Nafciarzami pokazał, że ta forma nadal rośnie.

– Tak, wyglądamy na boisku naprawdę dobrze. Myślę, że kibicom przyjemnie się nas ogląda. To jest bardzo ważne również dla mnie, kiedy drużyna jest w tak świetnej dyspozycji. Każdy jest zadowolony, wspieramy się nawzajem i dzięki temu wszystko przychodzi łatwiej podczas treningów i meczów.

 

Nasza drużyna ostatnio może się pochwalić coraz większą liczbą reprezentantów swoich krajów. Daniela także czeka wyjazd na zgrupowanie kadry Polski U-19.

– Przed nami dwa mecze towarzyskie z Danią. Zwycięstwo z Wisłą Płock sprawiło, że na zgrupowanie pojadę w dobrym humorze. Mam nadzieję, że na kadrze znów otrzymam szansę występu od pierwszej minuty. Będę chciał zagrać jeszcze lepiej niż ostatnio i udowodnić, że te powołania nie są przypadkowe.

 

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Jakub Arak: jakość piłkarska była po naszej stronie

Raków Częstochowa :Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi strzelca pierwszej z bramek w meczu z Cracovią, Jakuba Araka. ...
- Reklama -
- REKLAMA -