Debiutancki gol Musiola, czyli raport z wypożyczeń

Raków Częstochowa : Swoją pierwszą bramkę we włoskiej Serie B zdobył wypożyczony z Rakowa Sebastian Musiolik. Ponadto w meczach swoich drużyn wystąpili inni wypożyczeni z naszego klubu zawodnicy: Jakub Apolinarski i Jakub Bator. Musiol, który obecnie występuje w Pordenone wszedł z ławki w 65. minucie konfrontacji z Chievo Verona. Polak zmienił Karlo Butića. 24-latek ustalił […]

Swoją pierwszą bramkę we włoskiej Serie B zdobył wypożyczony z Rakowa Sebastian Musiolik. Ponadto w meczach swoich drużyn wystąpili inni wypożyczeni z naszego klubu zawodnicy: Jakub Apolinarski i Jakub Bator.

Musiol, który obecnie występuje w Pordenone wszedł z ławki w 65. minucie konfrontacji z Chievo Verona. Polak zmienił Karlo Butića. 24-latek ustalił wynik spotkania zdobywając bramkę w doliczonym czasie gry na 1:1, zapewniając jednocześnie swojej drużynie punkt. Pordenone aktualnie zajmuje 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 8 punktów.

Pewne zwycięstwo – 3:0 – odniósł GKS Bełchatów, który na własnym boisku okazał się lepszy od Resovii Rzeszów. Przez 9 minut na placu gry przebywał Jakub Bator, który zastąpił Bartłomieja Eizencharta.

Również w rolę rezerwowego wcielił się Jakub Apolinarski. Zawodnik wypożyczony do GKS-u 1962 Jastrzębie zmienił Farida Aliego w 87. minucie. Drużyna, w której występuje „Apo” odniosła pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie Fortuna 1 Ligi, pokonując na wyjeździe 2:0 Odrę Opole.