Dodaj newsa

Masz materiał ilustrujący informacje, wydarzenia, o których piszemy? A może po prostu chcesz się podzielić swoimi wiadomościami i obserwacjami dotyczącymi piłki nożnej i wydarzeniami z nią związanymi w miejscu blisko Ciebie, w Twoim mieście bądź regionie? Jeżeli tak, wyślij do nas film, zdjęcie, informację.

Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne. Czekamy!

REGULAMIN !

  • Wysyłając plik oświadczasz, że jesteś autorem wysłanego materiału lub posiadasz zgodę autora na wykorzystanie przesłanych plików w serwisie www.astar.czest.pl
  • Wysyłając zdjęcie przedstawiające Ciebie lub inne osoby wyrażasz zgodę na publikację swojego wizerunku i oświadczasz, że posiadasz zgodę na publikację wizerunku pozostałych osób znajdujących się na zdjęciu.
  • Zespół redakcyjny serwisu www.astar.czest.pl ma prawo do wprowadzenia zmian i korekt w tekstach, a także materiałach multimedialnych. Korekty mają na celu dostosowanie informacji i załączonych plików do wymagań technicznych i merytorycznych strony internetowej.
  • Pozostajesz autorem wysłanej wiadomości. Dane z formularza (Twoje Imię i Nazwisko) będą podane jako źródło informacji, chyba że zaznaczysz w treści, że wolisz pozostać anonimowy.
  • Wysyłając zdjęcia zgadzasz się na nieodpłatne i bezterminowe udzielenie Serwisowi astar.czest.pl prawa do nieodpłatnego wykorzystania zdjęć na stronach internetowych Serwisu.

NAPISZ ARTYKUŁ !

Proszę wypełnić wymagane pola.
Wybierz obrazek do przesłania