[FOTO / RELACJA] Jura Niegowa wygrywa w Dąbrowie Zielonej

IMG_8069

W niedzielę 7 kwietnia o godzinie 14:00 w Dąbrowie Zielonej w ramach rozgrywek Klasy „A” gr. II doszło do pojedynku Dąbrowianki z Jurą Niegowa. Zobacz pełną galerię zdjęć z tego spotkania Od początku spotkania było widać przewagę gości, jednak nie potrafili jej zamienić na bramkę. Pierwszego gola w meczu strzelił w 35 minucie Michał Pulcer […]

W niedzielę 7 kwietnia o godzinie 14:00 w Dąbrowie Zielonej w ramach rozgrywek Klasy „A” gr. II doszło do pojedynku Dąbrowianki z Jurą Niegowa.

Zobacz pełną galerię zdjęć z tego spotkania

Od początku spotkania było widać przewagę gości, jednak nie potrafili jej zamienić na bramkę. Pierwszego gola w meczu strzelił w 35 minucie Michał Pulcer i wyprowadził tym samym na prowadzenie w meczu drużynę gospodarzy. Miejscowi nie cieszyli się jednak długo z prowadzenia, gdyż 5 minut później gola dla Jury strzelił Jakub Jędrycha i było już 1:1.

Pięć minut po przerwie to goście wygrywali po golu Mateusza Pilisa. Ostatnie trafienie w spotkaniu również należało do Jury, a strzelcem gola – Rafał Bacior.

07.04.2019 / 14:00 / Klasa „A” gr. II Dąbrowianka Dąbrowa Zielona – Jura Niegowa 1:3 (1:1) 1:0 – 35′ Michał Pulcer 1:1 – 40′ Jakub Jędrycha 1:2 – 50′ Mateusz Pilis 1:3 – 80′ Rafał Bacior

Dąbrowianka: Marcin Marek, Oleksandr Ovechko (88′ Piotr Rakowski), Michał Pulcer (58′ Mateusz Gonera), Jakub Dura (62′ Błażej Ledwan), Łukasz Figzał, Konrad Kołodziejski, Dominik Masny, Mateusz Rak, Przemysław Rak, Daniel Struski, Eryk Zych

Jura: Piotr Muszczek, Paweł Cupiał (90′ Paweł Pikuła), Jakub Jędrycha, Cyprian Czyż, Albin Gimel, Marcin Kołacz (44′ Mateusz Pilis), Tomasz Latos, Adrian Lech (60′ Rafał Bacior), Michał Napora (77′ Damian Kusaj), Marcin Niepsuj, Artur Resiak

Zobacz wszystkie wyniki i aktualną tabelę Klasy A gr. II Zobacz wszystkie wyniki i aktualną tabelę Klasy A gr. I

Źródło: własne / laczynaspilka.pl