[FOTO / RELACJA] Orkan wygrywa w Kamienicy Polskiej

MG_3459

W sobotnie popołudnie 23 marca w meczu Klasy A gr. II LKS Kamienica Polska podejmowała Orkan Rzerzęczyce. Pierwsza połowa to walka o każdy metr boiska. Zawodnicy nie odstawiali nogi i za wszelką cenę chcieli zdobyć gola. Tuż przed przerwą na prowadzenie gości wyprowadził Mateusz Mielczarek. Po przerwie dalej było widać lekką dominację gości. W 70 […]

W sobotnie popołudnie 23 marca w meczu Klasy A gr. II LKS Kamienica Polska podejmowała Orkan Rzerzęczyce.

Pierwsza połowa to walka o każdy metr boiska. Zawodnicy nie odstawiali nogi i za wszelką cenę chcieli zdobyć gola. Tuż przed przerwą na prowadzenie gości wyprowadził Mateusz Mielczarek.

Po przerwie dalej było widać lekką dominację gości.

W 70 minucie na pustą bramkę nie trafił wspomniany wcześniej Mateusz Mielczarek. Jednak dokonał swego 8 minut później strzelając drugiego gola dla gości.

Zobacz zdjęcia z innych spotkań Klasy „A”

23.03.2019 / 15:30 / Klasa „A” gr. II LKS Kamienica Polska – Orkan Rzerzęczyce 0:2 (0:1) 0:1 – 44′ Mateusz Mielczarek 0:2 – 78′ Mateusz Mielczarek

LKS Kamienica Polska: Oskar Kotala, Adrian Sterczewski, Rafał Filipczyk, Krzysztof Szczęsny, Przemysław Sikora, Radosław Karasiński, Bartosz Hacaś, Damian Woźniak, Damian Caban (88′ Jakub Tajber), Cyprian Neugebauer (53′ Marcel Dobosz), Daniel Zaczkowski (35′ Dominik Walentek).

Orkan Rzerzęczyce: Mateusz Politański, Adam Dąbrowski (65′ Dawid Bienek), Kamil Ołdakowski, Tobiasz Kowalik, Damian Kowalik (45′ Damian Wiewióra), Mateusz Łągiewka, Mateusz Mielczarek (80′ Mateusz Pruban), Wojciech Politański (75′ Adrian Skibiński), Adam Tasarz, Adrian Włodarczyk (45′ Damian Bekus), Dominik Wołek (90′ Filip Pruban)

Zobacz wyniki i aktualną tabelę Klasy „A” gr. II Zobacz wyniki i aktualną tabelę Klasy „A” gr. I Zobacz zdjęcia z innych spotkań Klasy „A”