[FOTO / RELACJA] Podział punktów w Hucie Starej

MG_3583

W 20 kolejce częstochowskiej „Okręgówki” Olimpia Huta Stara podejmowała Pogoń Kamyk. Spotkanie drużyn z dolnej części tabeli nie było porywającym widowiskiem. Wynik meczu otworzył już w 5 minucie Damian Klekot dając prowadzenie drużynie gości. Do przerwy żaden inny strzał nie znalazł drogi do bramki i to Pogoń schodziła w lepszym nastroju do szatni. Po przerwie […]

W 20 kolejce częstochowskiej „Okręgówki” Olimpia Huta Stara podejmowała Pogoń Kamyk.

Po przerwie za odrabianie strat wzięli się gospodarze i ta sztuka udała im się w 65 minucie. Gola dla Olimpii strzelił najbardziej doświadczony zawodnik drużyny – Paweł Kowalczyk. Więcej goli kibice w Hucie Starej już nie zobaczyli.

Zobacz zdjęcia z innych spotkań Klasy Okręgowej

23.03.2019 / 15:30 / Klasa Okręgowa „Football Factory” Olimpia Huta Stara – Pogoń Kamyk 1:1 (0:1) 0:1 – 5′ Damian Klekot 1:1 – 65′ Paweł Kowalczyk

Olimpia Huta Stara: Karbowniczek Mateusz, Błaszak Marek, Błaszczyk Łukasz, Malinowski Damian (Socik Tomasz), Rak Adrian (Banasiak Kacper), Sitek Michał, Wlazło Łukasz, Kowalczyk Paweł, Dobosz Wiktor, Turek Mateusz, Zasępa Kamil

Pogoń Kamyk: Kuczera Karol, Zając Sławomir, Klekot Damian, Napieraj Tomasz, Skoczylas Jakub, Czyż Patryk, Wojciechowski Mateusz, Ziomek Filip (Mendak Szymon), Chłąd Michał, Nowak Konrad (Stelmach Filip), Zakrzewski Przemysław (Trójczak Kamil)

Zobacz wyniki i aktualną tabelę Klasy Okręgowej Zobacz zdjęcia z innych spotkań Klasy Okręgowej