fbpx
niedziela, 7 marca 2021
14.1 C
Częstochowa

Tomas Petrasek: ciężarki już były, czas na boisko

Tomas Petrasek: ciężarki już były, czas na boiskoPodczas meczu Rakowa Częstochowa z Cracovią zadaliśmy kilka pytań Tomasowi Petraskowi. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.Źródło:...

[FOTO] Walka o utrzymanie w Okręgówce trwa w najlepsze!

- REKLAMA -
- Reklama -

Za nami 27 kolejka Klasy Okręgowej „Football Factory”. Po weekendowych meczach pewni awansu do IV Ligi są już zawodnicy Znicza Kłobuck.

Znicz Kłobuck awansował do IV ligi!

Przed nami jest jednak dużo niewiadomych. Kluby z „Okręgówki” kibicują naszym zespołom występującym w IV Lidze, gdyż aż 3 drużyny do końca muszą walczyć o punkty i jak najlepsze miejsce, aby nie spaść do Klasy Okręgowej. Zieloni Żarki są w najgorszej sytuacji i można stwierdzić, że prawdopodobnie w nowym sezonie Zieloni zagrają w częstochowskiej Okręgówce. W nieco lepszym położeniu znajduje się zespół z Myszkowa. Rezerwy Rakowa zaczęły punktować i tutaj raczej nie powinno być problemów z utrzymaniem. Pewna utrzymania może być natomiast Polonia Poraj.

Od spadku naszych drużyn z IV Ligi do Okręgówki będzie zależała ilość drużyn ile „poleci” z Okręgówki do Klasy „A”. W najgorszej sytuacji jest aktualnie Orzeł Kiedrzyn, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli (21 punktów). Przedostatnie miejsce zajmuje Lotnik Kościelec (27 punktów), a pozycję wyżej znajduje się Olimpia Huta Stara (28 punktów). Na 15 pozycji znajduje się Gmina Kłomnice (29 punktów), a 14 lokata należy do drużyny Orzeł Psary-Babienica (30 punktów). Powyższe zespoły zajmujące miejsca 14-18 przegrały w miniony weekend swoje spotkania.

Podsumowanie 27 kolejki "Okręgówki":
Mecze: 9
Gole: 46
Zwycięstwa gospodarzy: 7
Remisy: 1
Zwycięstwa gości: 1

Źródło: własne / foto: Monika Musik / foto: Olga Tyrek

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Skra na fali! Wygrywamy po bardzo dobrym meczu

Skra Częstochowa :Ubiegłotygodniowe starcie przeciwko Garbarni z niedzielnym meczem z rezerwami Śląska Wrocław łączyło jedynie to, że oba zakończyliśmy...
- Reklama -
- REKLAMA -