[FOTO / WIDEO] Siedem goli w meczu na szczycie!

IMG_8387

W niedzielne popołudnie w Pankach odbył się „MECZ SEZONU” w Klasie Okręgowej Football Factory. Vice-lider tabeli – miejscowy Klub Sportowy podejmował lidera i głównego kandydata do awansu do IV Ligi – drużynę Znicza Kłobuck. Spotkanie świetnie rozpoczęli gospodarze. W 8 minucie podanie Tomasza Pasieki na gola zamienił Krzysztof Pietrzykowski. W 32 minucie Znicz wyrównał po […]

W niedzielne popołudnie w Pankach odbył się „MECZ SEZONU” w Klasie Okręgowej Football Factory. Vice-lider tabeli – miejscowy Klub Sportowy podejmował lidera i głównego kandydata do awansu do IV Ligi – drużynę Znicza Kłobuck.

Spotkanie świetnie rozpoczęli gospodarze. W 8 minucie podanie Tomasza Pasieki na gola zamienił Krzysztof Pietrzykowski. W 32 minucie Znicz wyrównał po rzucie karnym wykonywanym przez Maciej Wolskiego. W 38 minucie wychodzący na czystą pozycję Tomasz Pasieka został ostro sfaulowany przed polem karnym przez bramkarza gości, Błażeja Stępnia. Golkiper Znicza miał sporo szczęścia, bo został ukarany tylko żółtą kartką, co wzbudziło spore kontrowersje.

Kliknij i zobacz wszystkie zdjęcia z tego meczu !

Po przerwie emocji także nie brakowało. W 63 minucie Krzysztof Łazowski sprytnym lobem wyprowadził Znicza na prowadzenie. Już 3 minuty później mieliśmy 3-1 dla drużyny z Kłobucka – gola zdobył Kamil Wojtyra. W tym momencie wydawało się, że jest już po meczu. Nic mylnego, emocje dopiero miały nadejść. W 79 minucie kontaktowego gola – po indywidualnym popisie – zdobył rezerwowy Jakub Jędrzejczak. W 84 minucie ten sam zawodnik, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, wyrównał „główką” na 3-3. W doliczonym czasie gry szala zwycięstwa przechyliła się na stronę Znicza. Prostopadłe podanie za obrońców gospodarzy wykorzystał Kamil Wojtyra i ustalił wynik na 4-3 dla gości.

Wideo z meczu i wypowiedzi trenerów:

Spotkanie wzbudziło bardzo duże zainteresowanie publiczności. Na stadionie w Pankach zgromadziło się ponad 600 kibiców.

Kliknij i zobacz wszystkie zdjęcia z tego meczu

Czy podopieczni Adriana Pasieki zrobią mu wspaniały prezent wygrywając na inaugurację rozgrywek?

14-04-2019 / 17:00 / Klasa Okręgowa „Football Factory” KS Panki – Znicz Kłobuck 3:4 (1:1) 1:0 – 8′ Krzysztof Pietrzykowski (asysta Tomasz Pasieka) 1:1 – 32′ Maciej Wolski (rzut karny) 1:2 – 63′ Krzysztof Łazowski 1:3 – 66′ Kamil Wojtyra 2:3 – 79′ Jakub Jędrzejczak (asysta Arkadiusz Hyra) 3:3 – 84′ Jakub Jędrzejczak (asysta Sebastian Dobosz) 3:4 – 90′ Kamil Wojtyra

KS Panki: Dariusz Sobolewski (br.) – Patryk Kudła, Szymon Kowalczyk, Michał Załucki, Przemysław Ogłaza – Paweł Wręczycki, Arkadiusz Hyra – Krystian Piechel (67’ Jakub Jędrzejczak), Sebastian Dobosz, Tomasz Pasieka – Krzysztof Pietrzykowski Trener: Adrian Pasieka.

Znicz Kłobuck: Błażej Stępień (br.) – Karol Kasprzyk, Dawid Korczak, Marcin Sroka, Kamil Ciapa (90’ Rafał Staśkiewicz) – Krzysztof Łazowski (75’ Mariusz Pawelec), Miłosz Bielecki (68’ Kacper Wierus), Łukasz Kmieć, Jakub Juszczyk – Maciej Wolski (75’ Tomasz Rados), Kamil Wojtyra Trener: Tomasz Juszczyk.

Sędziowie: Robert Kowalczyk oraz Stanisław Toborek i Paweł Kuban.

Zobacz wyniki i aktualną tabelę Klasy Okręgowej Zobacz zdjęcia z innych spotkań Klasy Okręgowej

Źródło: własne / KS Panki