fbpx
czwartek, 13 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

III Spotkanie Otwarte Skra Business Lounge już 11 kwietnia!

- REKLAMA -
- Reklama -
Przed nami kolejne, trzecie już spotkanie otwarte loży biznesowej Skra Business Lounge! 
Jest to świeża inicjatywa Klubu Sportowego Skra Częstochowa, która ma na celu wspomaganie rozwoju przedsiębiorstw, głównie z okolicy naszego miasta. Założeniem Skra Business Lounge jest tworzenie unikalnej sieci kontaktów, która zrzesza po jednej firmie z każdej branży. Dzięki temu, każdy członek Loży może mieć pewność, że to z jego usług skorzystają inni partnerzy.
Kwietniowe spotkanie jak zwykle ma charakter otwarty, więc wziąć udział może każdy, kto zainteresowany jest współpracą z Klubem, ale przede wszystkim, rozwojem swojej firmy i nawiązaniem trwałych relacji biznesowych.
Na zeszłym spotkaniu Skra gościła ponad 40 przedsiębiorców, głównie z Częstochowy i okolic, a tym razem spodziewać się można jeszcze liczniejszej grupy. Przewidziany jest wspólny obiad, prezentacja działalności klubu oraz czas na nawiązanie kontaktów. Mile widziany jest każdy – od małych firm po duże przedsiębiorstwa.
III edycja Skra Business Lounge odbędzie się w czwartek, 11 kwietnia o godzinie 13.00 w sali bankietowej Tango, przy ulicy 1-go Maja 40b.
Serdecznie zapraszamy!
Źródło: ks-skra.pl / Bartosz Błach

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Konferencja prasowa przed meczem z Pogonią Szczecin

Konferencja prasowa przed meczem z Pogonią SzczecinKonferencja prasowa przed meczem z Pogonią Szczecin. #NajlepszySezonWHistoriiSubskrybuj nasz kanał, by być...
- Reklama -
- REKLAMA -