fbpx

Informacja dotycząca ogłoszenia wyników egzaminu maturalnego 2020 oraz przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowy

- Reklama -[]

Raków Częstochowa :


Szkoła Mistrzostwa Sportowego RKS Raków Częstochowa przekazuje informację dotyczącą wyników egzaminu maturalnego 2020 i przystąpienia do egzaminu poprawkowego.

11 sierpnia od godz. 08:00 na stronie https://serwis.oke.jaworzno.pl/M20 zostaną zamieszczone wyniki egzaminu maturalnego dla każdego zdającego. Obowiązują loginy i hasła przekazane przez Dyrektora Szkoły w lutym bieżącego roku.

 

Świadectwa dojrzałości będą do odbioru w sekretariacie Szkoły w terminie 12-14 sierpnia 2020 roku w godzinach 9-12. Po tym terminie zdający mogą odebrać świadectwa dojrzałości po uprzednim umówieniu się w sekretariacie szkoły. Świadectwa może odebrać również inna osoba niż zdający na podstawie pisemnego upoważnienia.

 

Absolwenci, którzy przystąpili do wszystkich egzaminów obowiązkowych (oraz jednego dodatkowego – dla zdających nową maturę), a nie zdali tylko jednego egzaminu z przedmiotu obowiązkowego, mają prawo przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym:

 

§ część pisemna – 8 września 2020 r. (wtorek, godz. 14:00)

 

Warunkiem przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym jest złożenie do Dyrektora Szkoły w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników tj. do 18 sierpnia br. – oświadczenia o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w terminie poprawkowym.

 

Oświadczenia o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w terminie poprawkowym można pobrać i złożyć w sekretariacie szkoły lub pobrać ze strony i przesłać skan na email sekretariatu szkoły – [email protected].

 

Oświadczenia o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w terminie poprawkowym do pobrania jest TUTAJ.

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

[]

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -[]

Ostatnie

Raporty statystyczne z meczu Lech Poznań – Raków Częstochowa

Raków Częstochowa :Kto przebiegł najwięcej kilometrów? Czyj INSTAT index jest najwyższy? Sprawdźcie raporty po niedzielnym meczu Lech Poznań -...

Skra na fali. Gromimy Olimpię!

Skra Częstochowa :Choć po pierwszej połowie nic tego nie zapowiadało, w drugiej nasza drużyna zdeklasowała Olimpię Grudziądz gromiąc rywali 4:0. Drugiego hat-tricka w tym...

Skrót meczu Lech – Raków [WIDEO]

Raków Częstochowa :W 10. kolejce PKO Ekstraklasy Czerwono-Niebiescy zremisowali z Lechem Poznań 3:3 po niezwykle emocjonującym spotkaniu. Poniżej prezentujemy skrót z tego meczu. ...

Remisujemy w Poznaniu. Lech – Raków 3:3

Raków Częstochowa :W meczu 10. kolejki PKO Ekstraklasy Raków Częstochowa zremisował z Lechem Poznań 3:3. Bramki dla naszej drużyny strzelali: Ivi Lopez, Oskar Zawada...

[NA ŻYWO] Skra Częstochowa – Olimpia Grudziądz – 22.11.2020

Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz - 22.11.20202. Liga - 14. kolejkaŹródło: YouTube / SKRA Częstochowa

Raków II lepszy w lokalnych derbach

Raków Częstochowa :W zaległym meczu Zina IV Ligi rezerwy Rakowa wygrały na wyjeździe ze Zniczem Kłobuck 3:1. ...
- Reklama -[]
- REKLAMA -[]