fbpx
czwartek, 17 czerwca 2021
14.1 C
Częstochowa

Informacje dotyczące biletów na mecz Raków Częstochowa – Wisła Płock

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :


Już w sobotę, 18 lipca, o godzinie 17:30 Raków Częstochowa podejmie na GIEKSA Arenie Wisłę Płock w meczu 37. kolejki PKO Ekstraklasy. Sprawdź, jak możesz nabyć bilet na to spotkanie.

Od niedzieli, 5 lipca, od godziny 9:00 posiadacze karnetów na sezon 2019/2020 mogą odbierać darmowe bilety na mecz Raków Częstochowa – Wisła Płock. Instrukcję, jak to zrobić, znajdziesz TUTAJ.

 

Jeżeli nie masz karnetu, nic nie szkodzi. Już teraz kup karnet na sezon 2020/2021, a rundę finałową sezonu 2019/2020 obejrzysz z trybun GIEKSA Areny zupełnie za darmo! Więcej informacji na ten temat zobaczysz TUTAJ.

 

Zachęcamy także obecnych karnetowiczów do przedłużania swoich stałych wejściówek. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy promocyjną cenę – pamiętajcie, że nasza oferta trwa tylko do 37. kolejki PKO Ekstraklasy. To już naprawdę ostatni moment, by z niej skorzystać! Szczegóły TUTAJ.

 

Co istotne, ze względów sanitarnych, Klub nie będzie organizował wyjazdów autokarowych na GIEKSA Arenę. Wyjazdy na mecze będziecie musieli odbywać na własną rękę.

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Victoria Częstochowa i Stradom Częstochowa w turnieju finałowym U – 10 „Silesia Cup 2021”

We wtorek, 15 czerwca br. boisko sportowe we Wręczycy Wielkiej gościło pięć zespołów walczących w turnieju eliminacyjnym Podokręgu Częstochowa...
- Reklama -
- REKLAMA -