IV Liga: Dwa zwycięstwa, dwie porażki.

7BB4B9DB-5AFB-41F4-A06C-07A7602237B7

Które drużyny zmierzą się w Finale Pucharu Polski ?

W sobotę wszystkie nasze IV ligowe zespoły rozgrywały swoje spotkania.  W Żarkach kibice obejrzeli aż 6goli! Zieloni wygrali z Gwarkiem Ornontowice 4:2. Bramki dla Zielonych: 2x Gliński, Brodziński, Machura. W Poraju mająca zadyszkę Polonia przełamała się i zwyciężyła ze Slavią Ruda Śląska. Podopieczni Damiana Nowaka do samego końca walczyli i zwycięską bramkę zdobyli w 90minucie. […]

W sobotę wszystkie nasze IV ligowe zespoły rozgrywały swoje spotkania.

W Żarkach kibice obejrzeli aż 6goli! Zieloni wygrali z Gwarkiem Ornontowice 4:2. Bramki dla Zielonych: 2x Gliński, Brodziński, Machura.

W Poraju mająca zadyszkę Polonia przełamała się i zwyciężyła ze Slavią Ruda Śląska. Podopieczni Damiana Nowaka do samego końca walczyli i zwycięską bramkę zdobyli w 90minucie. Bramki dla Polonii: Marek, Płatkowski.

Do Świętochłowic na mecz z liderem wybrała się drużyna rezerw Rakowa. Po wysokim zwycięstwie nad Wartą Zawiercie kibice liczyli na kolejną niespodziankę. Niestety to gospodarze zdobyli jedyną bramkę w meczu i dopisali 3pkt do swojego konta.

W Zawierciu o godzinie 11:00 spotkanie rozegrała miejscowa Warta z MKS-em Myszków. Do przerwy widoczną przewagę mieli gospodarze i udokumentowali ją strzeleniem dwóch goli. Po przerwie mecz się wyrównał i MKS miał swoje okazje. Udało się wykorzystać tylko jedną, a strzelcem gola Piotr Andrzejewski. Po zwycięstwie Górnika Piaski nad Przemszą Siewierz 1:0, niestety drużyna z Myszkowa spadła na ostatnie miejsce w tabeli IV Ligi Gr.I.