fbpx
niedziela, 28 lutego 2021
14.1 C
Częstochowa

Bramka z meczu: Skra Częstochowa – Garbarnia Kraków, 27.02.2021

Bramka z meczu: Skra Częstochowa - Garbarnia Kraków, 27.02.2021Bramka z 84 minut zdobyta przez Piotra Noconia.Źródło: YouTube / SKRA Częstochowa

Już jutro III edycja Skra Business Lounge!

- REKLAMA -
- Reklama -

Już jutro tj. w czwartek  11 kwietnia Klub Sportowy Skra Częstochowa serdecznie zaprasza wszystkich przedsiębiorców z Częstochowy i okolic, na trzecie spotkanie loży biznesowej Skra Business Lounge.

To kolejne z serii otwartych spotkań, organizowanych w celu zapoznania się z działalnością Klubu i przekonania się jakie korzyści mogą płynąć z podjęcia takiej współpracy.
Celem projektu Skra Business Lounge jest bowiem ułatwienie przedsiębiorcom z naszego regionu zawiązania między sobą realnych realcji biznesowych, które w przyszłości pomogą im rozwinąć ich firmy. Skra pełni tutaj rolę swego rodzaju pośrednika.
Spotkania te, mają charakter kameralny, tak by goście poczuli się swobodnie i chętnie rozmawiali ze sobą na temat ich firm i dalszych planów. Dzięki temu, koordynatorzy ze Skry mogą poznać ich potrzeby i oczekiwania względem współpracy i przyszłych działań.
Efekty tej inicjatywy widać już gołym okiem. Na ostatnie spotkanie przybyło już ponad 40 przedsiębiorców, dlatego na tej edycji spodziewać się ich można jeszcze więcej.

Trzecie spotkanie otwarte Skra Business Lounge już jutro tj. 11 kwietnia o godzinie 13.00 w sali bankietowej Tango, przy ulicy 1go Maja 40b. Serdecznie zapraszamy!

Źródło: ks-skra.pl / Bartosz Błach

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Andrzej Niewulis: determinacji nam nie zabrakło

Raków Częstochowa :Po zwycięstwie nad Podbeskidziem Bielsko-Biała porozmawialiśmy ze strzelcem jedynej bramki w tym spotkaniu, Andrzejem Niewulisem. Zapraszamy do...
- Reklama -
- REKLAMA -