fbpx
piątek, 14 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Klasa „A”: Wysokie zwycięstwa liderów! Na Victorii brakło farby by pomalować linie.

- REKLAMA -
- Reklama -

W sobotę 3 listopada rozegrano 12 kolejkę w częstochowskich Klasach „A”. Liderzy grup zgodnie wygrali swoje spotkania. Lot Konopiska pokonał 5:1 Błękitnych Libidza, a w grupie II Unia Rędziny rozgromiła Dąbrowiankę z Dąbrowy Zielonej aż 11:0.

W grupie I mecz przy ul. Krakowskiej 80, gdzie miała zmierzyć się Victoria Częstochowa z Płomieniem Częstochowa nie doszedł do skutku. Sędzia główny spotkania i trener drużyny Victorii pół godziny przed meczem poinformowali gospodarza obiektu, że boisko jest nieprzygotowane do spotkania z powodu niedostatecznej widoczności linii pola gry. Dopiero po około 30 minutach (mecz miał rozpocząć się o 13:30) gospodarz obiektu podjął działania by poprawić linie. Niestety jakość poprawek dawała wiele do życzenia i sędzia podjął decyzję, że mecz się nie odbędzie. 

Czy organizatorzy meczu przy Krakowskiej nie wiedzieli, że w sobotę jest mecz i warunki atmosferyczne mogą sprawić, że boisko będzie wymagać poprawek przed rozpoczęciem zawodów? To już zostawiamy do dalszej dyskusji.

W grupie II Klasy „A” ostre strzelanie urządzili sobie zawodnicy Unii Rędziny. Było to ich 11 zwycięstwo w tych rozgrywkach.

Start Soborzyce po zwycięstwie 4:0 w Kruszynie awansował na 3 pozycję w tabeli. Kolejną porażkę zanotowała drużyna z Kamienicy Polskiej i tym samym spadła na 6 miejsce.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Z jakimi nastrojami do Grudziądza? Pytamy zawodników

Skra Częstochowa :Już jutro (15.05) naszą drużynę czeka wyjazdowe starcie z Olimpią Grudziądz. Mecz ma olbrzymią wagę dla obu...
- Reklama -
- REKLAMA -