Klasa „B” gr. II : Po 12 kolejce bez zmian w tabeli.

lew6

Aż 9 goli padło w meczu GLKS Siedlec Duży Gniazdów – Warta II Laguna Mstów / Foto: Marcin Kloczkowski

Po zimowej przerwie wróciły rozgrywki Klasy „B” gr. II. W Sobotę 30 marca rozegrano dwa spotkania, a dzień później odbyły się trzy mecze. W Kotowicach miejscowy Klub Sportowy podzielił się punktami z ostatnią w tabeli Lelovią Lelów, a w Mokrzeszy Iskra zremisowała z rezerwami Polonii Poraj. W obu sobotnich spotkaniach padł wynik 1:1. Grom Poczesna […]

Po zimowej przerwie wróciły rozgrywki Klasy „B” gr. II. W Sobotę 30 marca rozegrano dwa spotkania, a dzień później odbyły się trzy mecze.

W Kotowicach miejscowy Klub Sportowy podzielił się punktami z ostatnią w tabeli Lelovią Lelów, a w Mokrzeszy Iskra zremisowała z rezerwami Polonii Poraj. W obu sobotnich spotkaniach padł wynik 1:1.

Grom Poczesna uległ na własnym obiekcie Unii Masłońskie 0:1. Lider tabeli Mała Panew Cynków wygrał minimalnie w Myszkowie z Wartą – 1:2. Więcej goli niż we wszystkich wspomnianych meczach padło w spotkaniu GLKS Siedlec Duży Gnizadów – Warta II Laguna Mstów. Gospodarze rozgromili rezerwy Warty 9:0! Tym razem pauzowały rezerwy MKS-u Myszków.