fbpx
sobota, 31 lipca 2021
14.1 C
Częstochowa

Konferencja dla trenerów piłki nożnej – przypomnienie

- REKLAMA -
- Reklama -

Wydział Szkolenia Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Częstochowie organizuje w dniu 24.11.2018 w godzinach 8.30 – 14.30 certyfikowaną konferencję dla trenerów piłki nożnej, która odbędzie się w Centrum Kultury Akademickiej „Klub Politechnik” w Częstochowie przy Alei Armii Krajowej 23/25

Zapisy na konferencję prowadzone są tylko poprzez portal https://pzpn24.pzpn.pl. Ilość uczestników ograniczona. Na miejscu, w dniu konferencji nie będzie prowadzona rejestracja uczestników. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Uczestnicy konferencji w celu uzyskania certyfikatu, zgodnego z zasadami licencjonowania trenerów, będą zobowiązani do dwukrotnego potwierdzenia swojej obecności z okazaniem dowodu osobistego – na początku i na końcu konferencji.

Sprawy organizacyjne.

  1. Rejestracja alfabetyczna uczestników będzie odbywała się przy wejściu głównym, na przygotowanych stoiskach.
  2. W trakcie rejestracji – złożenia podpisu będzie trzeba przedstawić dokument tożsamości.
  3. Po rejestracji dla uczestników konferencji będzie przygotowana szatnia. Dla wygody uczestników proponujemy z niej skorzystać.
  4. W sali widowiskowej Centrum Kultury Akademickiej pierwsze trzy rzędy będą zarezerwowane dla zaproszonych gości oraz uczestników kursów trenerskich UEFA. Prosimy o nie zajmowanie zarezerwowanych, oznaczonych miejsc.
  5. Ze strony gospodarza-organizatora jest zapewnienie bufetu kawowego
  1. Po zakończonej konferencji ponownie będzie trzeba złożyć podpis. Złożenie dwóch podpisów będzie umożliwiało otrzymanie certyfikatu.

Do zobaczenia!

Źródło: CzOZPN / ozpn.czest.pl

Autor: CzOZPN

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

#UECL | Kulisy meczu Raków Częstochowa – FK Sūduva

#UECL | Kulisy meczu Raków Częstochowa - FK SūduvaPo rzutach karnych pokonaliśmy rywali z Litwy i awansowaliśmy...
- Reklama -
- REKLAMA -