fbpx
wtorek, 20 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Kup wirtualny bilet na mecz Raków – Zagłębie i wesprzyj seniorów!

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :


Zagrożenie epidemiczne nie ustaje, a wprowadzane są kolejne obostrzenia. Aby chronić siebie i swoich najbliższych, cały czas apelujemy do Was – zostańcie w domach! W grupie szczególnego ryzyka związanego z zarażeniem koronawirusem są seniorzy. Postanowiliśmy im pomóc poprzez zapewnienie najpotrzebniejszych produktów spożywczych.

W 30. kolejce PKO Ekstraklasy nasi piłkarze mieli zmierzyć się na GIEKSA Arenie z Zagłębiem Lubin. W związku z trwającą pandemią koronawirusa rozgrywki PKO Ekstraklasy zostały zawieszone przynajmniej do 27 kwietnia.  

 

Wasz pozytywny odzew dotyczący sprzedaży wirtualnych biletów na mecz Raków – ŁKS, zachęcił nas do zaproponowania Wam, byśmy wspólnie zrobili coś dobrego. Dochód z wirtualnych biletów na mecz Raków – Zagłębie zostanie przeznaczony na zakupy artykułów spożywczych dla seniorów. Nabywając wirtualną wejściówkę, pomagasz potrzebującym osobom z Częstochowy!

 

W ostatnich dniach wykonaliśmy wiele telefonów do starszych ludzi związanych z Czerwono-Niebieskimi barwami, proponując im naszą pomoc. A Wy? Może znacie starsze i samotne osoby, które teraz potrzebują nas bardziej niż kiedykolwiek? Piszcie na [email protected]

Jak dołączyć do akcji?

To proste. Każdy z Was może kupić wirtualny bilet i wesprzeć naszą akcję. Przygotowaliśmy dla Was 3 kategorie cenowe biletów:

Ulgowy – 17 zł

Normalny – 23 zł 

VIP – 50 zł 

 

Czy posiadacz karnetu może kupić wirtualny bilet? 

Jak najbardziej. Bilety mogą kupować wszyscy. Co istotne – nie wprowadziliśmy żadnych limitów, dlatego każdy z Was może kupić dowolną liczbę wejściówek.

 

Co otrzymuję w zamian?

Spersonalizowany bilet na mecz Raków – Zagłębie, udział w zamkniętej przedsprzedaży biletów i karnetów po powrocie drużyny na stadion przy ul. Limanowskiego 83, a przede wszystkim świadomość, że Twoja wpłata pomogła, by starsza osoba mogła zostać w domu i nie martwić się o zakupy spożywcze.

 

Jak kupić bilet? 

Wejdź na bilety.rakow.com lub kliknij TUTAJ i zapoznaj się z naszą instrukcją.

 

Czekamy na Wasze zdjęcia z zakupionymi wejściówkami. Pokażmy wszystkim, jaką siłę ma nasza czerwono-niebieska rodzina. Liczymy na Was. Przecież #RAKÓWDBAOSWOICH, prawda? 

 

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Nasz rywal: Warta Poznań

Raków Częstochowa :Po trzech zwycięstwach z rzędu nasz zespół rusza w kolejny bój. Tym razem Czerwono-Niebiescy zawitają do Grodziska...
- Reklama -
- REKLAMA -