fbpx
piątek, 14 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Miłosz Szczepański wspiera „Postaw na siebie”

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :


Milosz Szczepański wspiera projekt „Postaw na siebie” służący pomocy hazardzistom i ich bliskim oraz profilaktyce dot. uzależnienia od hazardu. Pomocnik Rakowa Częstochowa przekazał na tel cel koszulkę z autografami drużyny. Ta trafi na aukcje charytatywną fundacji, która będzie zajmować się minimalizacją szkód hazardowych.

„Postaw na siebie” to projekt, którego autorem jest były dziennikarz sportowy, Szymon Bartnicki. W przeszłości związany m.in. z tygodnikiem „Piłką Nożna” i Polskim Związkiem Piłki Nożnej, gdzie pisał o piłce młodzieżowej na portalu LaczyNasPilka.pl. Obecnie jest znany jednak jako hazardzista, który poprzez bloga postawnasiebie.org i towarzyszące mu działania pomaga innym osobom uzależnionym od hazardu oraz buduje świadomość dot. tej choroby.

 

Bartnicki prowadzi wykłady dla akademii i klubów piłkarskich w ramach profilaktyki dot. uzależnienia od hazardu. Regularnie pojawia się też w mediach, gdzie opowiada swoją hazardową historię ku przestrodze dla innych. Obecnie planuje założyć fundację, która będzie zajmować się minimalizacją szkód hazardowych.

 

Projekt ten wspiera Miłosz Szczepański. Pomocnik Rakowa przekazał koszulkę z autografami drużyny, która trafi na aukcje charytatywną fundacji Szymona Bartnickiego.

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Z jakimi nastrojami do Grudziądza? Pytamy zawodników

Skra Częstochowa :Już jutro (15.05) naszą drużynę czeka wyjazdowe starcie z Olimpią Grudziądz. Mecz ma olbrzymią wagę dla obu...
- Reklama -
- REKLAMA -