Hat-trick Rumina, ale tylko remis Skry w Dzierżonowie

15331-Hat_trick_Rumina_ale_tylko_remis_Skry_w_Dzierzonowie

Hat-trick Rumina

W rozegranym sobotnim meczu III ligi grupy III częstochowska Skra zremisowała z Lechią Dzierżoniów 3:3. Skrzaki przegrywając już 2:0, doprowadzili do wyrównania, a później do prowadzenia 2:3, by w 88 minucie stracić bramkę na wagę zwycięstwa. Hat-trickiem popisał się Daniel Rumin, strzelając gole w 70, 74 i 84 minucie

Po remisie w Dzierżonowie Skra Częstochowa zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli III ligi ze stratą tylko 2 punktów do liderujacego KS Polkowice

07.04.2018, godzi. 16:00, III liga gr. IIILechia Dzierżoniów – Skra Częstochowa 3:3 (0:0)

1:0 Buryło (48.)2:0 Niedojad (66.)2:1 Rumin (70.)2:2 Rumin (74.)2:3 Rumin (84.)3:3 Niedojad (88.)

Skra Częstochowa: Krzczuk – Mastalerz (19. Tomczyk) , Woldan, Holik, Obuchowski – Napora, Musiał, Ogłaza (83. Rogala), Niedbała, Nocoń, Rumin

Lechia Dzierżoniów: Spaleniak – Słonecki, Pietkiewicz, Korkuś, Jóźwik, Buryło, Tomaszewski, Lechocki (46. Barski) , Szydziak, Borowy (73. Paszkowski), Nidojad