Porażka Rakowa w wyjazdowym meczu z Zagłębiem Sosnowiec

15344-Porazka_Rakowa_w_wyjazdowym_meczu_z_Zaglebiem_Sosnowiec

Porażką Rakowa zakończył się środowy (11 kwietnia) mecz Nice 1 Ligi z Zagłębiem Sosnowiec. Gospodarze już w pierwszej połowie zdobyli dwa gole i do końca spotkania nie oddali prowadzenia. Częstochowianie zajmują obecnie 9 miejce w Nice 1 Lidze ze stratą 9 punktów do prowadzącej Miedzi Legnica

11.04.2018, godz. 19:00, Nice 1 LigaZagłębie Sosnowiec – Raków Częstochowa 2:0 (2:0)1:0 Rzonca 15′2:0 Pribula 24′

Zagłębie: Kudła – Nawotka, Jędrych, Cichocki, Puchacz, Cristóvão, Rzonca, Milewski, Nowak, Pribula (43′ Wrzesiński), Sanogo (78′ Lewicki).

Raków: Szumski – Mondek, Łabojko, Niewulis, Góra, omalski (46′ Szczepański), Formella, Figiel (46′ Rachmanow), Radwański, Malinowski, Czerkas (74′ Wójcik).