Nieudana inauguracja w Polkowicach

Skra Częstochowa : Z pewnością nie tak wyobrażaliśmy sobie początek ligowej wiosny. Nasza drużyna 1-4 przegrała z Górnikiem Polkowice mocno komplikując swoją sytuację w tabeli drugiej ligi. Najlepszy strzelec polkowiczan Michał Bednarski pogrążył nas w w drugiej połowie notując klasycznego hat-tricka. Honorową bramkę dla Skry z rzutu karnego zdobył Dawid Wolny. Na starcie z beniaminkiem […]

Skra Częstochowa :

Z pewnością nie tak wyobrażaliśmy sobie początek ligowej wiosny. Nasza drużyna 1-4 przegrała z Górnikiem Polkowice mocno komplikując swoją sytuację w tabeli drugiej ligi. Najlepszy strzelec polkowiczan Michał Bednarski pogrążył nas w w drugiej połowie notując klasycznego hat-tricka. Honorową bramkę dla Skry z rzutu karnego zdobył Dawid Wolny. Na starcie z beniaminkiem jechaliśmy ze sporymi […]

Artykuł Nieudana inauguracja w Polkowicach pochodzi z serwisu KS Skra Częstochowa.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Skry Częstochowa

Źródło : Skra Częstochowa / Mariusz Rajek