fbpx
czwartek, 21 października 2021
15.5 C
Częstochowa

O nas

1 lutego 2002

Oficjalny start serwisu "Piłka nożna w regionie częstochowskim". Przez około rok tak wyglądała pierwsza wersja serwisu astar. Adres pod jakim można było nas znaleźć to : www.astar.republika.pl

1 lutego 2003

Rok po starcie serwisu grono stałych użytkowników odwiedzających astara cięgle rosło, więc postanowiliśmy delikatnie odświeżyć wygląd witryny

9 września 2004

Ciągle rosnąca popularność w regionie jak i wymagania użyktkowników rosły z każdym dniem, dlatego też w drugiej połowie 2004 roku przebudowaliśmy cały serwis i od tej pory mogliśmy zaoferować więcej aktualnych wiadomości, nowy rodzaj statystyk ligowych itp.

1 kwietnia 2010

To nie był Prima Aprilisowy żart. W tym dniu uruchomilismy nową wersję serwisu stworzoną od podstaw. Nowe serwery. Zaawansowany system przetwarzania danych. Powiększone grono redakcyjne. Do 2017 roku w serwisie dodawane są nowe, drobne funkcjonalności i wprowadzane delikatne zmiany wizualne.

22 grudnia 2017

Smutny dzień dla piłki w regionie... W wieku 60 lat odszedł od nas Sławek Barański - Sędzia Zasłużony PZPN, w częstochowskiej organizacji sędziowskiej działał od 1985 roku. Były zawodnik, spiker piłkarski, pomysłodawca "astara", którego redagował od samego początku. Do końca 2016 roku przesędziował 2276 zawodów.

1 października 2018

Ruszamy z nową wersją astara! Odświeżamy wygląd astara na bardziej nowoczesny. Dodajemy osobne działy na każdą ligę. Zaczynamy współpracę z regionalnymi mediami i klubami. Dołączają do nas nowi redaktorzy.