Olimpia Elbląg rywalem Rakowa w 1/16 finału Pucharu Polski!

MG_3460

W meczu 1/32 finału Pucharu Polski Chojniczanka-Raków, Andrija Luković nie wykorzystał rzutu karnego.

W środę 25 września na Stadionie Miejskim w Chojnicach miejscowa Chojniczanka podejmowała w ramach 1/32 finału Pucharu Polski ekstraklasowy Raków Częstochowa. I-ligowiec nie dał rady Czerwono-Niebieskim, którzy dzięki zwycięstwu 0:1 zapewnili sobie awans do 1/16 finału Pucharu Polski. Jedynego gola w tym meczu dla Rakowa zdobył w 72 minucie Maciej Domański. Najlepszą okazję do zdobycia […]

W środę 25 września na Stadionie Miejskim w Chojnicach miejscowa Chojniczanka podejmowała w ramach 1/32 finału Pucharu Polski ekstraklasowy Raków Częstochowa.

I-ligowiec nie dał rady Czerwono-Niebieskim, którzy dzięki zwycięstwu 0:1 zapewnili sobie awans do 1/16 finału Pucharu Polski. Jedynego gola w tym meczu dla Rakowa zdobył w 72 minucie Maciej Domański. Najlepszą okazję do zdobycia gola zmarnował Andrija Luković, który w 22 minucie nie wykorzystał rzutu karnego.

Chojniczanka Chojnice – Raków Częstochowa 0:1 (0:0) Bramka: 72′ Maciej Domański

Chojniczanka: Andrzej Witan, Oskar Paprzycki, Seweryn Michalski, Mateusz Bartosiak, Jan Mudra, Jacek Podgórski (84′ Mateusz Kuzimski), Paweł Zawistowski, Bartosz Wolski, Toni Conejo (75′ Emil Drozdowicz), Mateusz Żukowski (62′ Aghwan Papikjan), Tomasz Mikołajczak

Raków: Jakub Szumski, Dawid Szymonowicz, Kamil Kościelny, Jarosław Jach, Piotr Malinowski (81′ Daniel Bartl), Igor Sapała, Rusłan Babenko, Andrija Luković (61′ Miłosz Szczepański), Maciej Domański (77′ Felicio Brown Forbes), Michał Skóraś, Sebastian Musiolik

W piątek 27 września w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej wylosowano natomiast pary 1/16 finału Pucharu Polski. Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się 29, 30 i 31 października. W tej fazie rozgrywek podopieczni Marka Papszuna zmierzą się w Elblągu z II-ligową Olimpią.