Ostatni mecz Skry na „Lorecie” w tym sezonie!

MG_0609

W sobotę 11 maja 2019r. o godzinie 17:00 w ramach rozgrywek II Ligi Skra Częstochowa podejmie na „Lorecie” Pogoń Siedlce. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami, które odbyło się w Siedlcach 27 października 2018r. Pogoń musiała uznać wyższość Skry, która pokonała miejscowy zespół 0:1. Jedynego gola w meczu zdobył w 28 minucie Michał Kieca. Po […]

W sobotę 11 maja 2019r. o godzinie 17:00 w ramach rozgrywek II Ligi Skra Częstochowa podejmie na „Lorecie” Pogoń Siedlce.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami, które odbyło się w Siedlcach 27 października 2018r. Pogoń musiała uznać wyższość Skry, która pokonała miejscowy zespół 0:1. Jedynego gola w meczu zdobył w 28 minucie Michał Kieca.

Po 32 kolejkach II Ligi z 48 oczkami na koncie Pogoń Siedlce aktualnie plasuje się na 6 pozycji i do miejsca premiowanego awansem traci 8 punktów, tak więc drużyna na 2 kolejki przed końcem nie ma już szans na awans na zaplecze Ekstraklasy. Skra zajmuje natomiast 11 miejsce w ligowej tabeli z 40 punktami i ma 4 punkty przewagi nad strefą spadkową. Po weekendowej kolejce może się okazać, że Skrzacy mają pewne utrzymanie lub w ostatniej kolejce zagrają o pozostanie w II Lidze z Siarką Tarnobrzeg.

Spotkanie poprowadzi Rafał Rokosz z Katowic. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 17:00.