fbpx
piątek, 14 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Podsumowanie akcji #RakówDbaOSwoich

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :


Za nami okres kilkumiesięcznej izolacji, której wszyscy doświadczyliśmy na własnej skórze. Dzięki wspólnej akcji klubu i kibiców, minimalizowaliśmy zagrożenie wynikające z pandemii COVID-19 i dostarczaliśmy paczki z najpotrzebniejszymi zakupami dla seniorów związanych z Rakowem.

Zaopatrywaliśmy seniorów, którzy nie mogli samodzielnie zrobić zakupów, niemal od samego początku pandemii aż do czerwca. Z każdym dniem do naszej akcji dołączały kolejne osoby zdane na siebie w tym trudnym momencie. Bez chwili wahania nieśliśmy im bezinteresowną pomoc, w podzięce otrzymując to, co najbardziej wartościowe – szczęście drugiej osoby. 

 

Nasza pomoc nie byłaby możliwa bez Was. To między innymi ze środków z kupowanych przez Was wirtualnych biletów na mecze i klubowych maseczek przekazywaliśmy seniorom zakupy. Jesteśmy dumni, że wspólnie z Wami pomogliśmy najbardziej potrzebującym. To właśnie jest Raków Częstochowa!

 

 

 

 

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Z jakimi nastrojami do Grudziądza? Pytamy zawodników

Skra Częstochowa :Już jutro (15.05) naszą drużynę czeka wyjazdowe starcie z Olimpią Grudziądz. Mecz ma olbrzymią wagę dla obu...
- Reklama -
- REKLAMA -