Raków II – Pniówek Pawłowice Śląskie 2:1

Raków Częstochowa : W sobotę w kolejnym meczu sparingowym druga drużyna Rakowa pokonała Pniówek Pawłowice Śląskie 2:1. Nasz dzisiejszy rywal zajmuje bardzo dobre 4. miejsce w grupie III 3. ligi i ma w swoim dorobku 33 punkty.    Wynik otworzyli goście w 9. minucie. Z prowadzenia rywale cieszyli się bardzo krótko, bo po niespełna kwadransie […]

W sobotę w kolejnym meczu sparingowym druga drużyna Rakowa pokonała Pniówek Pawłowice Śląskie 2:1.

Nasz dzisiejszy rywal zajmuje bardzo dobre 4. miejsce w grupie III 3. ligi i ma w swoim dorobku 33 punkty.

Wynik otworzyli goście w 9. minucie. Z prowadzenia rywale cieszyli się bardzo krótko, bo po niespełna kwadransie mieliśmy wyrównanie za sprawą trafienia Kamila Chilińskiego. Ten sam zawodnik w 39. minucie dał nam prowadzenie 2:1, którego częstochowianie nie oddali już do końca.

W ekipie trenera Tomasza Kuźmy wystąpiło w dniu dzisiejszym kilku zawodników testowanych. Z kolei Hubert Tylec to nowy piłkarz, który zasili szeregi Rakowa II.

Przed czerwono-niebieskim kolejny tydzień treningów, który zakończy się dwoma sparingami. W piątek o 18.30 zmierzymy się na Limanowskiego z Zielonymi Żarki, a w sobotę zagramy o 10 z Odrą Wodzisław.

Raków II – Pniówek Pawłowice 2:1

Bramki dla Rakowa: Kamil Chiliński 13. i 39.

Raków: Mądrzyk (46. Zaw. testowany 3) – Budnicki (60. Błasik), Zaw. testowany 1 (60. M. Mizgała), Danilczyk (60. Ślęzak) Głasek (70. Piątkowski), Kaczmarski (60. Januszewski), Lenartowski (Owczarek), Dzierbicki (46. Kanior), Zaw. testowany 2 (60. Krysik), Tylec (46. P. Mizgała), Chiliński (46. Litwa).