Raków II z drugą ligową wygraną

Raków Częstochowa : W 3. kolejce Haiz IV ligi Raków II Częstochowa pokonał na wyjeździe LKS Dramę Zbrosławice 2:0. Gole dla Czerwono-Niebieskich zdobyli Adrian Krysik i Kamil Chiliński. Blisko przez całe spotkanie na boisku w Zbrosławicach był bezbramkowy remis. Podopieczni trenera Tomasza Kuźmy zdołali jednak w końcówce przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Najpierw w […]

Raków Częstochowa :

W 3. kolejce Haiz IV ligi Raków II Częstochowa pokonał na wyjeździe LKS Dramę Zbrosławice 2:0. Gole dla Czerwono-Niebieskich zdobyli Adrian Krysik i Kamil Chiliński.

Blisko przez całe spotkanie na boisku w Zbrosławicach był bezbramkowy remis. Podopieczni trenera Tomasza Kuźmy zdołali jednak w końcówce przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Najpierw w 81. minucie otwierającego gola zdobył Adrian Krysik, a w 88. minucie wynik meczu ustalił Kamil Chiliński. Czerwono-Niebiescy wygrali drugie spotkanie w tegorocznym sezonie ligowym i z dorobkiem 7 punktów zajmują 2. miejsce w tabeli.

W następnej kolejce Raków II zmierzy się z 3. w tej chwili Szczakowianką Jaworzno. To starcie zaplanowano na niedzielę, 16 sierpnia, na godzinę 12:00.

LKS Drama Zbrosławice – Raków II Częstochowa 0:2

Raków II: Sztekler – Chłód, Krzyżak, Błasik, Piątkowski (55. Dzierbicki), Lenartowski, Ślęzak (35. Brzęczek), Kosin (63. Kosin), Budnicki (46. Chiliński), Januszewski (68. Danilczyk), Oziębała (85. Głasek)

Gole: Adrian Krysik, Kamil Chiliński

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa