fbpx
niedziela, 7 marca 2021
14.1 C
Częstochowa

Raków odpowiada na wyzwanie #KLUBYESAPOMAGAJĄ

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :


2 dni temu Marcin Listkowski z Pogoni Szczecin nominował piłkarzy Rakowa do akcji #KlubyESAPomagająDzieciom.

Wyzwanie zaproponowane przez Portowców polegało na zakupie tabletów multimedialnych do nauki dla tych uczniów, którzy z różnych względów nie mogla brać udziału w lekcjach prowadzonych w trybie on-line. 

 

Czerwono-Niebiescy postanowili przyjąć rzucone wyzwanie, ale na swoich zasadach. Drużyna trenera Marka Papszuna zakupiła 2000 sztuk maseczek ochronnych, 2000 sztuk rękawiczek ochronnych oraz 90 butelek wody pitnej. Do akcji włączyła się także firma ELARTO z Częstochowy. 

 

W piątek wieczorem Kamil Kościelny oraz Tomas Petrasek przekazali przesyłkę służbie medycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. NMP w Częstochowie. Radości obdarowanych nie da się opisać w kilku słowach.

 

Z tego miejsca apelujemy także do Was, naszych Kibiców. Każda, nawet najmniejsza pomoc szpitalowi w czasie panującej pandemii jest wręcz nieoceniona. Pomagajcie jeżeli możecie! 

 

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

MECZ RAKÓW – PODBESKIDZIE W LICZBACH [RAPORTY]

Raków Częstochowa :Piłkarze Rakowa Częstochowa w meczu z Cracovią przebiegli łącznie 108,87 km. Największy dystans w naszej drużynie pokonał...
- Reklama -
- REKLAMA -