Raków zagra z Sandecją Nowy Sącz.

15430-Rakow_przywozi_z_Poznania_3_punkty

Po 3 ostatnich remisach Rakowa, przyszedł czas na kolejnego ciężkiego przeciwnika jakim będzie spadkowicz z Ekstraklasy Sandecja Nowy Sącz. W środę 24 października Raków w ostatniej minucie meczu zapewnił sobie jeden punkt w spotkaniu z ŁKSem Łódź. Poprzednie dwa spotkania z GKSem Tychy i Podbeskidziem Bielsko-Biała zakończyły się bez goli. Czy tym razem Raków przełamie […]

Po 3 ostatnich remisach Rakowa, przyszedł czas na kolejnego ciężkiego przeciwnika jakim będzie spadkowicz z Ekstraklasy Sandecja Nowy Sącz.

W środę 24 października Raków w ostatniej minucie meczu zapewnił sobie jeden punkt w spotkaniu z ŁKSem Łódź. Poprzednie dwa spotkania z GKSem Tychy i Podbeskidziem Bielsko-Biała zakończyły się bez goli. Czy tym razem Raków przełamie serię remisów i wygra? Mamy nadzieję, bo porażka sprawi, że Raków straci pozycję lidera, a i ŁKS Łódź zaczyna atakować z ostatniego stopnia podium.

Spotkanie Rakowa z Sandecją w sobotę 27 października o godzinie 19:00 przy ul. Limanowskiego 83 w Częstochowie

Zobacz zestaw par i aktualną tabelę Fortuna 1 Ligi

Przedsprzedaż biletów na mecz Raków Częstochowa – Sandecja Nowy Sącz.

Wejściówki można nabywać w piątek w punktach stacjonarnych: kasie przy MSP „Raków” w godzinach o 9 do 19 oraz w Galerii Jurajskiej. Cały czas trwa sprzedaż wejściówek na stronie internetowej http://bilety.rksrakow.pl.

Ceny biletów: – bilet ulgowy – 9 złotych – bilet normalny – 15 złotych – bilet rodzinny – 25 złotych

Jednocześnie przypominamy, że w punktach stacjonarnych można nabywać zestaw biletów na dwa spotkania z Sandecją oraz Lechem. Ceny zestawów kształtują się następująco: – wejściówka ulgowa – 25 złotych – wejściówka normalna – 35 złotych – wejściówka rodzinna – 55 złotych

W dniu meczu cena – zarówno pojedynczych biletów, jak i zestawów – w każdym przypadku wzrośnie o 4 złote.