fbpx
Ciekawostki Ranking: Najlepszy zawodnik Klasy Okręgowej w sezonie 2018/2019!

Ranking: Najlepszy zawodnik Klasy Okręgowej w sezonie 2018/2019!

-

Już niebawem rusza kolejny sezon Okręgówki. Nadszedł więc czas, aby podsumować klasyfikację na „Najlepszego zawodnika Klasy Okręgowej” poprzedniego sezonu.

Aż 180 zawodników, którzy otrzymali wyróżnienie „zawodnika meczu” wzięło udział w rywalizacji. Najlepszy tym razem okazał się Sebastian Dudek z Warty Kamieńskie Młyny, który aż 21 razy został wybrany zawodnikiem meczu. Na drugim miejscu znalazł się Krzysztof Glafik z Orła Psary-Babienica (19), a trzecią lokatę zajął Mateusz Spaczyński z Liswarty Krzepice (18).

Poniżej pełna Klasyfikacja po zakończeniu sezonu 2018/2019:

1.

Dudek Sebastian

Warta Kamieńskie Młyny

21

2.

Glafik Krzysztof

Orzeł Babienica-Psary

19

3.

Spaczyński Mateusz

Liswarta Krzepice

18

4.

Wojtyra Dawid

Olimpia Truskolasy

15

Pasieka Tomasz

KS Panki

15

Kosiński Damian

Sparta Lubliniec

15

Kowalczyk Michał

Warta Mstów

15

8.

Małolepszy Krzysztof

Lotnik Kościelec

14

Wojtyra Kamil

Znicz Kłobuck

14

10.

Wojciechowski Mateusz

Pogoń Kamyk

13

11.

Wiśniewski Bartłomiej

Piast Przyrów

11

Kowalski Krzysztof

MLKS Woźniki

11

13.

Kowalczyk Paweł

Olimpia Huta Stara

10

Tomziński Cezary

Olimpia Truskolasy

10

Teodorczyk Mateusz

Stradom Częstochowa

10

16.

Milczarek Adam

Gmina Kłomnice

9

Socha Miłosz

Orzeł Kiedrzyn

9

Bogucki Andrzej

Warta Mstów

9

Paliga Radosław

MLKS Woźniki

9

20.

Szymczyk Bartłomiej

Gmina Kłomnice

8

Kiwacz Marcin

Lotnik Kościelec

8

Borowiec Bogusław

Sparta Lubliniec

8

Imiołczyk Arnold

Unia Kalety

8

Wolski Maciej

Znicz Kłobuck

8

25.

Wlazło Łukasz

Olimpia Huta Stara

7

Dobosz Sebastian

KS Panki

7

Baron Dawid

Unia Kalety

7

28.

Chajduś Patryk

Amator Golce

6

Młyńczyk Kamil

Amator Golce

6

Nagłowski Kacper

Liswarta Krzepice

6

Zasępa Kamil

Olimpia Huta Stara

6

Czyż Patryk

Pogoń Kamyk

6

Markowski Rafał

Sparta Lubliniec

6

34.

Kędzierski Grzegorz

Amator Golce

5

Noga Grzegorz

Liswarta Krzepice

5

Mazurkiewicz Cezary

Orzeł Kiedrzyn

5

Lachowski Sebastian

Orzeł Kiedrzyn

5

Wiśniewski Mateusz

Piast Przyrów

5

Nabiałek Dawid

Stradom Częstochowa

5

Zaczyński Mateusz

MLKS Woźniki

5

Łazowski Krzysztof

Znicz Kłobuck

5

42.

Gierczak Dawid

Amator Golce

4

Młynek Adam

Orzeł Babienica-Psary

4

Załucki Michał

KS Panki

4

Burza Damian

Piast Przyrów

4

Metkowski Jakub

Piast Przyrów

4

Trójczk Kamil

Pogoń Kamyk

4

Ściebura Piotr

Pogoń Kamyk

4

Janta Maciej

Stradom Częstochowa

4

Zuber Damian

Unia Kalety

4

Markowski Krzysztof

Warta Kamieńskie Młyny

4

Kyzioł Mateusz

Warta Mstów

4

53.

Wróblewski Michał

Amator Golce

3

Kotas Damian

Lotnik Kościelec

3

Dobosz Wiktor

Olimpia Huta Stara

3

Lechowski Łukasz

Orzeł Kiedrzyn

3

Kubik Oskar

Orzeł Kiedrzyn

3

Nowakowski Paweł

Piast Przyrów

3

Skolik Roland

Sparta Lubliniec

3

Kowalczyk Robert

Stradom Częstochowa

3

Wiśniowski Ariel

Stradom Częstochowa

3

Najman Mateusz

Unia Kalety

3

Krawczyk Oskar

Warta Kamieńskie Młyny

3

Mazanek Ernest

Warta Mstów

3

65.

Bartelak Bartosz

Amator Golce

2

Woldan Przemysłąw

Amator Golce

2

Gieroń Piotr

Gmina Kłomnice

2

Perliński Mateusz

Gmina Kłomnice

2

Fidler Daniel

Gmina Kłomnice

2

Wypych Tomasz

Gmina Kłomnice

2

Majchrzak Dawid

Lotnik Kościelec

2

Błaszczyk Łukasz

Olimpia Huta Stara

2

Bogus Oskar

Olimpia Truskolasy

2

Kaciczak Damian

Orzeł Babienica-Psary

2

Kąkol Adam

Orzeł Babienica-Psary

2

Żmuda Marcin

Orzeł Babienica-Psary

2

Pluta Sebastian

Orzeł Kiedrzyn

2

Bartosik Łukasz

Orzeł Kiedrzyn

2

Sobolewski Dariusz

KS Panki

2

Sikora Kajetan

Piast Przyrów

2

Kuczera Karol

Pogoń Kamyk

2

Zakrzewski Przemysław

Pogoń Kamyk

2

Skwarczyński Rafał

Stradom Częstochowa

2

Golec Adrian

Unia Kalety

2

Janecki Sebastian

Warta Kamieńskie Młyny

2

Ślęzok Sebastian

MLKS Woźniki

2

Kalinowski Dawid

MLKS Woźniki

2

Sośniak Kamil

MLKS Woźniki

2

Bielecki Miłosz

Znicz Kłobuck

2

Juszczyk Jakub

Znicz Kłobuck

2

91.

Brzęczek Tomasz

Amator Golce

1

Skowronek Kamil

Amator Golce

1

Rokosa Jacek

Amator Golce

1

Suchanek Paweł

Amator Golce

1

Suliński Kamil

Amator Golce

1

Matyja Dorian

Amator Golce

1

Pruban Hubert

Gmina Kłomnice

1

Szymczyk Maciej

Gmina Kłomnice

1

Sik Dariusz

Gmina Kłomnice

1

Kowalczyk Tomasz

Gmina Kłomnice

1

Misiewicz Przemysław

Gmina Kłomnice

1

Kiebdaj Jacek

Gmina Kłomnice

1

Ogończyk Michał

Gmina Kłomnice

1

Mokrzycki Dominik

Gmina Kłomnice

1

Karmaniz Andrzej

Gmina Kłomnice

1

Troczka Jakub

Liswarta Krzepice

1

Kasprzyk Rafał

Liswarta Krzepice

1

Kajkowski Łukasz

Liswarta Krzepice

1

Krakowiak Jakub

Liswarta Krzepice

1

Mońka Mateusz

Liswarta Krzepice

1

Ciecierski Łukasz

Lotnik Kościelec

1

Juszczyk Marek

Lotnik Kościelec

1

Korbel Kamil

Lotnik Kościelec

1

Kielan Tomasz

Lotnik Kościelec

1

Gawron Michał

Lotnik Kościelec

1

Kaniowski Sebastian

Lotnik Kościelec

1

Teodorowski Dominik

Lotnik Kościelec

1

Karbowniczek Mateusz

Olimpia Huta Stara

1

Pietrzykowski Krzysztof

Olimpia Huta Stara

1

Błaszak Marek

Olimpia Huta Stara

1

Malinowski Damian

Olimpia Huta Stara

1

Banasiak Kacper

Olimpia Huta Stara

1

Rak Adrian

Olimpia Huta Stara

1

Toporek Robert

Olimpia Truskolasy

1

Zalewski Marcin

Olimpia Truskolasy

1

Tylkiewicz Dawid

Olimpia Truskolasy

1

Randak Krzysztof

Olimpia Truskolasy

1

Bogus Andrzej

Olimpia Truskolasy

1

Bachorski Dawid

Olimpia Truskolasy

1

Kaczor Oskar

Olimpia Truskolasy

1

Sieradzki Adrian

Orzeł Babienica-Psary

1

132

Klabis Piotr

Orzeł Babienica-Psary

1

Najgebauer Rafał

Orzeł Babienica-Psary

1

Koj Michał

Orzeł Babienica-Psary

1

Matyl Jakub

Orzeł Babienica-Psary

1

Łygaś Marcin

Orzeł Kiedrzyn

1

Nowak Michał

Orzeł Kiedrzyn

1

Grządziel Robert

Orzeł Kiedrzyn

1

Gładysz Michał

Orzeł Kiedrzyn

1

Grzybowski Mateusz

Orzeł Kiedrzyn

1

Chrzęstek Jakub

KS Panki

1

Kudła Patryk

KS Panki

1

Kowalczyk Szymon

KS Panki

1

Hyra Arkadiusz

KS Panki

1

Wręczycki Paweł

KS Panki

1

Hejko Karol

KS Panki

1

Smoleń Kamil

Piast Przyrów

1

Smoleń Tomasz

Piast Przyrów

1

Gajewski Przemysław

Piast Przyrów

1

Malinowski Kryspian

Piast Przyrów

1

Walioszczyk Tomasz

Piast Przyrów

1

Sukiennik Kacper

Pogoń Kamyk

1

Klekot Damian

Pogoń Kamyk

1

Piątkiewicz Tomasz

Pogoń Kamyk

1

Chmiel Łukasz

Sparta Lubliniec

1

Gatys Patryk

Sparta Lubliniec

1

Małek Daniel

Stradom Częstochowa

1

Szeląg Adrian

Stradom Częstochowa

1

Dul Damian

Stradom Częstochowa

1

Jarzyn Piotr

Stradom Częstochowa

1

Chęciński Mateusz

Stradom Częstochowa

1

Nowaczyk Piotr

Stradom Częstochowa

1

Kuczera Wojciech

Stradom Częstochowa

1

Słodczyk Mateusz

Unia Kalety

1

Bździon Paweł

Unia Kalety

1

Kisielov Maksym

Warta Kamieńskie Młyny

1

Mazur Krzysztof

Warta Kamieńskie Młyny

1

Gruca Piotr

Warta Kamieńskie Młyny

1

Zych Michał

Warta Kamieńskie Młyny

1

Niezabitowski Maciej

Warta Mstów

1

Kowalczyk Damian

Warta Mstów

1

Tyfel Marcin

Warta Mstów

1

Jaworski Filip

MLKS Woźniki

1

Dzierzan Robert

MLKS Woźniki

1

Najder Wiktor

MLKS Woźniki

1

Stępień Błażej

Znicz Kłobuck

1

Sroka Marcin

Znicz Kłobuck

1

Kmieć Łukasz

Znicz Kłobuck

1

 

Źródło: Mirosław Sieja / ozpn.czest.pl

Skomentuj :
×