Raport z wypożyczeń

Raków Częstochowa : W miniony weekend dwóch z trzech wypożyczonych zawodników Rakowa Częstochowa pojawiło się na boiskach. GKS Jastrzębie wygrał 2:1 z Zagłębiem Sosnowiec w meczu 14. kolejki 1. Ligi. Występ zanotował Jakub Apolinarski, który zmienił w 66. minucie Kamila Jadacha. Klub z Jastrzębia-Zdroju plasuje się na 15. miejscu w ligowej stawce.   Pordenone w […]

W miniony weekend dwóch z trzech wypożyczonych zawodników Rakowa Częstochowa pojawiło się na boiskach.

GKS Jastrzębie wygrał 2:1 z Zagłębiem Sosnowiec w meczu 14. kolejki 1. Ligi. Występ zanotował Jakub Apolinarski, który zmienił w 66. minucie Kamila Jadacha. Klub z Jastrzębia-Zdroju plasuje się na 15. miejscu w ligowej stawce.

Pordenone w spotkaniu 9. kolejki włoskiej Serie B wygrało 2:0 na wyjeździe z Pescarą. Sebastian Musiolik strzelił pierwszą bramkę, a w 78. minucie zastąpił go Alessandro Mallamo. Drużyna Musiola na ten moment zajmuje 10. miejsce w tabeli.

Jakub Bator nie znalazł się w kadrze GKS-u Bełchatów na mecz z Radomiakiem Radom.