[RELACJA / FOTO / WIDEO] Remis w meczu na szczycie!

MG_1426

W sobotnim (27 kwietnia) hicie 20 kolejki grupy drugiej częstochowskiej Klasy „A”, Czarni Starcza zremisowali w Kamieńskich Młynach z Unią Rędziny 1:1. Ranga meczu sprawiła, że na stadionie Warty Kamieńskie Młyny pojawiło się sporo kibiców, którzy chcieli zobaczyć ciekawe widowisko. Od początku meczu do ataku przystąpili zawodnicy Oskara Operacza, którzy jak najszybciej chcieli zdobyć gola, […]

W sobotnim (27 kwietnia) hicie 20 kolejki grupy drugiej częstochowskiej Klasy „A”, Czarni Starcza zremisowali w Kamieńskich Młynach z Unią Rędziny 1:1.

Ranga meczu sprawiła, że na stadionie Warty Kamieńskie Młyny pojawiło się sporo kibiców, którzy chcieli zobaczyć ciekawe widowisko.

Od początku meczu do ataku przystąpili zawodnicy Oskara Operacza, którzy jak najszybciej chcieli zdobyć gola, jednak to gospodarze jako pierwsi strzelili bramkę. Unia bardzo szybko odpowiedziała golem Dariusza Załęckiego.

Zobacz wszystkie zdjęcia (71) z meczu Czarni Starcza – Unia Rędziny

Mecz obfitował w sporo ciekawych sytuacji, strzały w słupki, poprzeczki.

Na uwagę zasługuje piękna przewrotka Oskara Operacza (widoczna na filmie poniżej), jednak po niej piłka odbiła się od poprzeczki bramki bronionej przez Szymona Drożdża

Wyrównane spotkanie jak na dwie drużyny aspirujące do gry w Klasie Okręgowej, sprawiło że nadal nie wiemy która z tych drużyn awansuje do wyższej klasy rozgrywkowej.

Zobacz wyniki i aktualną tabelę Klasy „A” gr. II

Na początku drugiej połowy mecz został przerwany na 3 minuty z powodu odpalenia rac dymnych przez kibiców.

Subskrybuj nas na YouTube:

27.04.2019 / 17:00 / Klasa „A” gr. II Czarni Starcza – Unia Rędziny 1:1 (1:1) 1:0 – 30′ Nowak Ł. 1:1 – 33′ Załęcki

Żółte kartki: Jędrzejczyk, Tyrała, Janczyk (Czarni) oraz Załęcki, Mikołajczyk, Wojtyto (Unia) Czerwona kartka: Wojtyto (za drugą żółtą)

Czarni: Dróżdż, Liszczyk, Pijet, Jędrzejczyk, Tyrała, Nowak D. (55′ Janczyk), Nowak R., Korzec, Badora, Krzyczmanik, Nowak Ł.

Unia: Tyrek, Dolniak, Hibner, Malczewski, Operacz (80′ Płoszaj), Pitner, Pławczyk, Wojtyto (73′ Komorowski), Niezgoda, Załęcki, Wyrwał (53′ Mikołajczyk)

Zobacz wyniki i aktualną tabelę Klasy „A” gr. II Zobacz wszystkie zdjęcia (71) z meczu Czarni Starcza – Unia Rędziny

Zdjęcia / wideo : Olga Tyrek, Oskar Sikora