[RELACJA] W 19 kolejce Okręgówki punktowały zespoły z dołu tabeli!

kamyk-klomnice

W Kamyku Pogoń przegrała z GLKS-em Gminą Kłomnice 1:2. / Foto: R.Konieczko

Za nami 19 kolejka Klasy Okręgowej „Football Factory”. Wszystkie spotkania rozegrane zostały w sobotę 16 marca o godzinie 15:30. W meczu derbowym w Kaletach pomiędzy Unią, a MLKS-em Woźniki kibice zobaczyli dużo walki, jednak zabrakło najważniejszego – goli. Unia Kalety – MLKS Woźniki 0:0. Pogoń Kamyk podejmowała u siebie GLKS Gminę Kłomnice. Gości na prowadzenie […]

Za nami 19 kolejka Klasy Okręgowej „Football Factory”. Wszystkie spotkania rozegrane zostały w sobotę 16 marca o godzinie 15:30.

Wyniki 19 kolejki Klasy Okręgowej „Football Factory”.

W meczu derbowym w Kaletach pomiędzy Unią, a MLKS-em Woźniki kibice zobaczyli dużo walki, jednak zabrakło najważniejszego – goli. Unia Kalety – MLKS Woźniki 0:0.

Pogoń Kamyk podejmowała u siebie GLKS Gminę Kłomnice. Gości na prowadzenie wyprowadził w 22 minucie Bartłomiej Szymczyk. Po 8 minutach było już 1:1, a gola dla Pogoni zdobył Patryk Czyż. Do przerwy wynik się już nie zmienił. W drugiej połowie padła tylko jedna bramka – dla Gminy, jej autorem był Jacek Kiebdaj. Pogoń – Gmina 1:2

W Lublińcu Sparta podejmowała vice-lidera z Panek. Goście musieli zwyciężyć, aby dalej liczyć się w walce o awans. Tak też się stało. Gola dla Sparty zdobył Kosiński, a dla KS-u trafił Załucki oraz Tomasz Pasieka. Sparta Lubliniec – KS Panki 1:2.

Warta Mstów jechała do Kłobucka na mecz z liderem z myślą o sprawieniu niespodzianki. Znicz stracił w meczu dwa gole, jednak strzelając sześć pokazał Warcie który zespół nie bez powodu prowadzi w tabeli Klasy Okręgowej. Aż 4 gole dla gospodarzy zdobył Kamil Wojtyra. Po jednym trafieniu dołożyli Krzysztof Łazowski i Maciej Wolski. Dla gości strzelali Andrzej Bogucki i Michał Kowalczyk. Znicz Kłobuck – Warta Mstów 6:2.

Orzeł Psary-Babienica pokonał na własnym obiekcie Liswartę Krzepice 3:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli Adam Kąkol, Krzysztof Glafik i Adam Młynek, a trafienie dla gości zaliczył Łukasz Kajkowski.

Lotnik Kościelec rozgromił Olimpię Huta Stara aż 5:0! Gole zdobywali 2x Kiwacz, Kotas, Knapik i Bodanka.

Ostatni w tabeli Orzeł Kiedrzyn podejmował trzeci Amator Golce. Po ostatnim zwycięstwie Orła nad Wartą Kamieńskie Młyny wróciły nadzieje na utrzymanie zespołu w Okręgówce. W spotkaniu padły cztery gole, jednak oba zespoły muszą podzielić się punktami. Gole w meczu strzelali: Sebastian Lachowski i Miłosz Socha (dla Orła) oraz Radosław Werner i Patryk Chajduś (dla Amatora). Orzeł Kiedrzyn – Amator Golce 2:2.

Przy Sabinowskiej Stradom mierzył się z Wartą Kamieńskie Młyny. Jedynego gola w meczu strzelił zawodnik Warty – Krzysztof Mazur. Było to jednak trafienie samobójcze, dzięki czemu Stradom zwyciężył 1:0.

W Przyrowie miejscowy Piast zwyciężył z Olimpią Truskolasy 4:1. Dla gospodarzy strzelali 2x Smoleń K, Walioszczyk, Smoleń T.

Zobacz wszystkie wyniki 19 kolejki oraz aktualną tabelę Klasy Okręgowej „Football Factory”

Źródło: własne / laczynaspilka.pl