Relacja z Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

DSCN5177

W najciekawszym meczu trzeciej kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Budmix pokonał Jagiellończyków w stosunku 6:3. Trzy punkty do swojego dorobku dopisał też Klub 54 ale drużyna ta musiała się mocno napracować aby pokonać przeciwników z Zawodzia przechylając szalę zwycięstwa na swoja korzyść w ostatnich minutach spotkania. Pierwsze zwycięstwo na swoim koncie ma też Marex po […]

W najciekawszym meczu trzeciej kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Budmix pokonał Jagiellończyków w stosunku 6:3. Trzy punkty do swojego dorobku dopisał też Klub 54 ale drużyna ta musiała się mocno napracować aby pokonać przeciwników z Zawodzia przechylając szalę zwycięstwa na swoja korzyść w ostatnich minutach spotkania. Pierwsze zwycięstwo na swoim koncie ma też Marex po zwycięstwie nad Kozim i Przyjaciółmi. Piątkowe spotkanie Michasia z Amatorem zostało przełożone na inny termin. Przed nami czwarta kolejka spotkań, w której zaplanowanych jest sześć pojedynków. Jeżeli spojrzymy na drużyny, które spotkają się na boisku oraz na ich pozycje w tabeli to wydaje się, że czeka nas kilka wyrównanych meczy. Dla układu górnej części tabeli z pewnością najważniejsze będzie rozstrzygnięcie pojedynku Klubu 54 z Budmixem. Jak zawsze zapraszamy na Miejski Stadion Piłkarski „Raków” do oglądania spotkań „na żywo” oraz na późniejsze z nich relacje na naszej stronie www.mosir.pl oraz www.astar.czest.pl