Remis na Kaszubskiej Ziemi po meczu pełnym dramaturgii

Skra Częstochowa : Może nie był to najlepszy mecz naszej drużyny w tym sezonie, ale okoliczności, w których wywalczyliśmy bardzo cenny punkt na wyjeździe z Bytovią Bytów zasługują na duże słowa uznania. W 80. minucie przegrywaliśmy 0-1 i gospodarze wykonywali rzut karny. Obrona Mikołaja Biegańskiego tak zmobilizowała resztę drużyny, że chwilę później Daniel Rumin doprowadził […]

Skra Częstochowa :

Może nie był to najlepszy mecz naszej drużyny w tym sezonie, ale okoliczności, w których wywalczyliśmy bardzo cenny punkt na wyjeździe z Bytovią Bytów zasługują na duże słowa uznania. W 80. minucie przegrywaliśmy 0-1 i gospodarze wykonywali rzut karny. Obrona Mikołaja Biegańskiego tak zmobilizowała resztę drużyny, że chwilę później Daniel Rumin doprowadził do remisu po […]

Artykuł Remis na Kaszubskiej Ziemi po meczu pełnym dramaturgii pochodzi z serwisu KS Skra Częstochowa.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Skry Częstochowa

Źródło : Skra Częstochowa / Mariusz Rajek