Remis w dramatycznych okolicznościach i koniec marzeń o barażach

Skra Częstochowa : Po pełnym dramaturgii i emocji meczu zremisowaliśmy z Pogonią Siedlce 2:2 tracąc decydującą bramkę w 93. minucie z rzutu karnego. – Życie napisało taki scenariusz i musimy to przyjąć – skomentował tuż po meczu trener Konrad Gerega. Ten wynik w połączeniu z rezultatami innych meczów pozbawia nas szans na występ w barażach. […]

Skra Częstochowa :

Po pełnym dramaturgii i emocji meczu zremisowaliśmy z Pogonią Siedlce 2:2 tracąc decydującą bramkę w 93. minucie z rzutu karnego. – Życie napisało taki scenariusz i musimy to przyjąć – skomentował tuż po meczu trener Konrad Gerega. Ten wynik w połączeniu z rezultatami innych meczów pozbawia nas szans na występ w barażach. Na pocieszenie już […]

Artykuł Remis w dramatycznych okolicznościach i koniec marzeń o barażach pochodzi z serwisu KS Skra Częstochowa.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Skry Częstochowa

Źródło : Skra Częstochowa / Mariusz Rajek