fbpx
czwartek, 21 października 2021
15.3 C
Częstochowa

Rezerwy Skry Częstochowa zagrają w Okręgówce!

- REKLAMA -
- Reklama -
Uchwałą Zarządu Śląskiego Związku Piłki Nożnej w sezonie 2021/2022 do rozgrywek Klasy Okręgowej, grupa II dopuszczono zespół rezerwy Skry Częstochowa.

 

W ten sposób rezerwy Skry Częstochowa będą siedemnastym zespołem w rozgrywkach co powoduje, że w sezonie 2021/2022 w Klasie Okręgowej odbędą się 34 kolejki. Sezon rozpocznie się 14 sierpnia, a runda jesienna zakończy się 20 listopada. W międzyczasie przewidziana jest jedna kolejka środowa – 25 sierpnia oraz jedna kolejka czwartkowa – 11 listopada.

Uchwała podjęta przez Zarząd Śląskiego Związku Piłki Nożnej o dopuszczeniu do rozgrywek rezerw zespołu mającego pierwszą drużynę na szczeblu centralnym dotyczy także GKS Jastrzębie, a rezerwy tego klubu będą występować w raciborskiej Klasie Okręgowej.

Zespół rezerw Skry Częstochowa ostatni raz na poziomie Klasy Okręgowej występował w sezonie 2015/2016.

Obecnie trwają pracę nad przygotowaniem terminarza Klasy Okręgowej, grupa II, która będzie liczyć w sezonie 2021/2022 siedemnaście zespołów.

Uchwała Zarządu ŚLZPN

Autor: Podokręg Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Pechowa porażka Skry w Opolu

Niewiele zabrakło piłkarzom Skry do kolejnego remisu na boiskach Fortuna 1 Ligi. Szczególnie pierwsza połowa zaległego spotkania z Odrą...
- Reklama -
- REKLAMA -