Skra w niedzielę kończy debiutancki sezon w II lidze!

IMG_4116

Piotr Nocoń (przy piłce) jest jednym z filarów Skry.

W niedzielę 19 maja 2019r. o godzinie 13:00 w ramach rozgrywek II Ligi Skra Częstochowa zagra w Tarnobrzegu z Siarką. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami, które odbyło się 3 listopada na „Lorecie” Skra pokonała Siarkę 1:0 po golu Dawida Niedbały w 90 minucie. Po 33 kolejkach II Ligi Siarka Tarnobrzeg zajmuje 15 miejsce (zagrożone […]

W niedzielę 19 maja 2019r. o godzinie 13:00 w ramach rozgrywek II Ligi Skra Częstochowa zagra w Tarnobrzegu z Siarką.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami, które odbyło się 3 listopada na „Lorecie” Skra pokonała Siarkę 1:0 po golu Dawida Niedbały w 90 minucie.

Dawid Niedbała zdobył zwycięskiego gola w meczu z Siarką w listopadzie. / foto: astar.czest.pl

Po 33 kolejkach II Ligi Siarka Tarnobrzeg zajmuje 15 miejsce (zagrożone spadkiem), do bezpiecznego 14 miejsca, na którym znajduje się Olimpia Elbląg traci zaledwie jeden punkt. Skra jest już pewna utrzymania. Aktualnie Skrzacy zajmują 11 lokatę z dorobkiem 43 punktów.

Można więc stwierdzić, że gospodarze w niedzielę zrobią wszystko, żeby zdobyć komplet punktów, jednocześnie licząc na potknięcie Olimpii Elbląg, która gra z walczącą o awans na zaplecze Lotto Ekstraklasy – Elaną Toruń.

Spotkanie poprowadzi Damian Gawęcki z Kielc. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 13:00.