fbpx
czwartek, 25 lutego 2021
14.1 C
Częstochowa

Koszulki retro

Koszulki retro👕 100 lat pięknej historii uwiecznione na specjalnych koszulkach❗𝗞𝗼𝘀𝘇𝘂𝗹𝗸𝗶 𝗿𝗲𝘁𝗿𝗼 i inne produkty na #RAKÓW100LAT dostępne są na https://sklep.rakow.com/ oraz w...

Sobota na Lorecie!

- REKLAMA -
- Reklama -

W najbliższą sobotę Skra Częstochowa o godzinie 15:00 podejmie Znicz Pruszków. Jest to mecz rewanżowy miedzy tymi drużynami i nie wiele zabrakło Skrze, aby w Pruszkowie pokonali rywali. Efektowną bramkę zdobył wtedy Maciej Buławski, który opuścił już drużynę z Loretańskiej. 

Emocji na pewno nie zabraknie bowiem, Skra niejednokrotnie pokazała, że potrafi walczyć o każdy punkt, a Twierdza Loreta, choć zdobyta /dwukrotnie w tym sezonie, z Elaną Toruń oraz Olimpią Grudziądz/ to jest bardzo trudnym terenem dla drużyn przyjezdnych.

Według bukmacherów, Skra jest faworytem tego spotkania, gdyż średni kurs na Skrzaków wynosi 2.40, a na Znicz 2.88 (STS)

Hazard może uzależniać. STS to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.

– Zobacz zestaw par 25 kolejki i aktualną tabelę 2 ligi

Dodatkowo o godzinie 18:00 drużna kobieca Skra Ladies Częstochowa rozegra swój ostatni sparing w okresie przygotowawczym do sezonu. Ich przeciwnikiem będzie drugoligowa UKKS Istebna.

Serdecznie zapraszamy.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Wracamy do poważnej gry! Zapowiedź meczu Skra – Garbarnia

Skra Częstochowa :Wyjątkowo długo przeciągała nam się przerwa zimowa w obecnych rozgrywkach. Tym bardziej możemy się cieszyć, że w...
- Reklama -
- REKLAMA -