fbpx
piątek, 14 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Sparingowe granie Akademii

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :


Nie tylko meczami ligowymi żyje Akademia. W najbliższy weekend nasze zespoły czekają także spotkania sparingowe.

W sobotę na Limanowskiego przyjadą dwie drużyny Akademii Legii Warszawa. Punktualnie o godzinie 15 rozpoczną się dwie konfrontacje, a przeciwko stołecznym wystąpią ekipy U-10 i U-11.

 

– Najlepszą weryfikacją codziennej pracy treningowej jest rywalizacja z topowymi zespołami i dokładnie w tym kierunku chcemy zmierzać. Niewątpliwie młodzieżowe drużyny Legii są jednymi z najlepszych w Polsce, więc spotkanie z nimi to zawsze ciekawa rywalizacja i interesujące wyzwanie dla zawodników. W poprzednim spotkaniu po dobrym początku, niestety ostatecznie musieliśmy uznać wyższość rywala. Chłopcy są zatem żądni rewanżu i na pewno będziemy dobrze przygotowani na sobotni pojedynek – mówi trener zespołu U-11 Jarosław Toborek. 

 

Dzień później pod Jasną Górę przyjadą trzy drużyny Śląska Wrocław. Z WKS-em zagrają zespoły Akademii U-8, U-9 i U-10. Początek spotkań z worcławianami o godzinie 12.

 

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Z jakimi nastrojami do Grudziądza? Pytamy zawodników

Skra Częstochowa :Już jutro (15.05) naszą drużynę czeka wyjazdowe starcie z Olimpią Grudziądz. Mecz ma olbrzymią wagę dla obu...
- Reklama -
- REKLAMA -