fbpx
niedziela, 17 stycznia 2021
14.1 C
Częstochowa

Stoelzle Częstochowa na dłużej z Rakowem!

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :


Z radością informujemy, że umowa sponsoringowa pomiędzy naszym Klubem, a Stoelzle Glass Group została przedłużona o kolejny sezon.

Stoelzle Glass Group ma ponad 200-letnią tradycję produkcji szkła. Posiada dwa polskie zakłady produkcyjne, przeznaczone do produkcji opakowań ze szkła spirytusowego, miniaturowego i konsumenckiego w białym szkle krzemowym. Mające swoją siedzibę w Częstochowie, polskie przedsiębiorstwo produkujące szkło zostało założone w 1987 roku pod nazwą Paulina. W 2001 roku przyłączyło się do grupy Stoelzle Glass Group i od tego czasu nieustannie się rozwija we wszystkich aspektach produkcji i dekorowania. Firma Stolzle Częstochowa jest wieloletnim partnerem Rakowa Częstochowa.

 

– Stoelzle Częstochowa z Rakowem jest od wielu lat. Pamiętamy walkę w III lidze, w I, a następnie awans do Ekstraklasy. Gdy spotykaliśmy się tuż po mistrzowskim sezonie na zapleczu Ekstraklasy i snuliśmy plany wspólnego rozwoju, wówczas powiedziałem, że kolejny etap, to Mistrzostwo Polski. Dzisiaj klub jest o krok od tego sukcesu. To pokazuje, jak konsekwentnie i mądrze zespół podąża wypracowaną ścieżką rozwoju. W Stoelzle działamy podobnie, spokojnie, w oparciu o ugruntowaną strategię, stąd więc nasze doskonałe zrozumienie i przedłużenie współpracy na kolejny sezon – Prezes Zarządu Artur Wołoszyn.

 

– Grupa Stoelzle to dla nas bardzo ważny partner z którym współpraca układa się wzorowo. Wiemy, że w Stoelzle pracuje wielu kibiców naszej drużyny, to dla nas wiele znaczy. Cieszymy się, że tak prężnie rozwijająca się firma nadal będzie wspierać Raków w drodze na szczyt – dodała Sylwia Taranek, Key Account Manager Rakowa Częstochowa. 

 

Firmie Stoelzle Częstochowa dziękujemy za zaufanie i wsparcie w ciągłym budowaniu naszego klubu!

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Raków Częstochowa – FK Mariupol 2:2 [GALERIA]

Raków Częstochowa :Raków Częstochowa zremisował 2:2 z FK Mariupol w drugim sparingu na zgrupowaniu w tureckim Belek. ...
- Reklama -
- REKLAMA -