fbpx
Strona główna Tagi Boisko

Tag: boisko

Głosowanie na boisko ORLIK oraz oświetlenie dla Stowarzyszenia Sportowa Częstochowa

Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa prosi wszystkich mieszkańców oraz sympatyków klubu z dzielnicy Wyczerpy-Aniołów o poparcie projektu nr 292: "Montaż oświetlenia i ogrodzenia przy ul. Lourdyjskiej" To...

Głosowanie na boisko ORLIK dla Ajaksu Częstochowa

Ajaks Częstochowa prosi wszystkich mieszkańców oraz sympatyków klubu z dzielnicy Północ o poparcie projektu nr 351: budowa boiska typu „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr...

Miejski Stadion Piłkarski „Raków” z nowymi boiskami treningowymi

Miejski Stadion Piłkarski "Raków" z nowymi boiskami treningowymi

Macie w Klubie drużynę żaków ? – możecie dostać komplet bramek

Kluby, które maja drużyny żaków i uczestniczą w sezonie 2016/2017 w rozgrywkach w tej kategorii wiekowej mogą starać się o otrzymanie kompletu bramek.

Na Rakowie będzie całoroczne kryte boisko piłkarskie

Dzięki głosom częstochowian powstanie pierwsze w naszym mieście całoroczne kryte boisko piłkarskie. Wniosek złożony przez Klub Raków uzyskał 53361 punktów i zdecydowanie zdeklasował konkurencję.

Po 2-ch latach przerwy nareszcie zagrają u siebie!

W niedzielę 17 maja o 17:00 Ruch Kochanowice po prawie dwóch latach przerwy na remont boiska zagra mecz ligowy na swoim obiekcie (Klasa "A" - Lubliniec : Ruch Kochanowice - Dragon Rusinowice).
Wymieniono murawę, zamontowano pełne oświetlenie stadionu oraz system nawadniania. Obiekt został ogrodzony.

Po 2-ch latach przerwy nareszcie zagrają u siebie!

W najbliższą niedzielę o 17:00 Ruch Kochanowice po prawie dwóch latach przerwy na remont boiska zagra mecz ligowy na swoim obiekcie (Klasa "A" - Lubliniec : Ruch Kochanowice - Dragon Rusinowice).
Wymieniono murawę, zamontowano pełne oświetlenie stadionu oraz system nawadniania. Obiekt został ogrodzony.

Pokazowy mecz na otwarcie zmodernizowanego boiska

W niedzielę 26 października o godz.14 symbolicznie zostanie przecięta wstęga na otwarcie zmodernizowanego boiska piłkarskiego w Olsztynie. Później rozegrany zostanie pokazowy mecz : Sokół Olsztyn - Raków Częstochowa

Orzeł Kiedrzyn, czyli jak zmarnowano zapał sportowych działaczy

Orzeł Kiedrzyn, czyli jak zmarnowano zapał sportowych działaczy

28-letni piłkarz zginął przygnieciony przez bramkę

Tragiczny wypadek na boisku piłkarskim w miejscowości Narama w Małopolsce. Nie żyje 28-letni zawodnik miejscowej drużyny. Spadła na niego bramka. Policja sprawdza, czy zostały zachowane wszystkie normy bezpieczeństwa.

Ostatnio popularne

×