fbpx
Strona główna Tagi Bramka

Tag: bramka

Macie w Klubie drużynę żaków ? – możecie dostać komplet bramek

Kluby, które maja drużyny żaków i uczestniczą w sezonie 2016/2017 w rozgrywkach w tej kategorii wiekowej mogą starać się o otrzymanie kompletu bramek.

28-letni piłkarz zginął przygnieciony przez bramkę

Tragiczny wypadek na boisku piłkarskim w miejscowości Narama w Małopolsce. Nie żyje 28-letni zawodnik miejscowej drużyny. Spadła na niego bramka. Policja sprawdza, czy zostały zachowane wszystkie normy bezpieczeństwa.

B klasa Lubliniec – wicelider nie przyjechał do Woźnik !

Za nami 18-ta kolejka B klasy w Podokręgu Lubliniec. Mecz, który miał być meczem kolejki w ogóle się nie odbył!

B klasa Lubliniec – mecz na szczycie !

Jutro rozegrana zostanie 18 kolejka B klasy w Lublińcu . Najciekawiej zapowiada się starcie lidera z wiceliderem : MLKS-u Woźniki II - Sparta Tworóg II.

Rewolucyjne zmiany w piłce nożnej także dla kibiców

Decyzja pozwalająca ocenić, dzięki technologii "goal-line", czy padła bramka, może być wyświetlana na telebimach oraz na ekranach telewizorów - powiedział prezydent Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej Sepp Blatter. "To nie sekret" - powiedział Szwajcar.

Gol Wolskiego bramką tygodnia na świecie

Piękny lob Rafała Wolskiego w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała został uznany za bramkę tygodnia na świecie przez użytkowników portalu Goal.com. Za zawodnikiem Legii Warszawa w rankingu kibiców znalazł się m.in. Zlatan Ibrahimović
×