fbpx
czwartek, 13 maja 2021
14.1 C
Częstochowa
Strona główna Tagi Cel charytatywny

Tag: cel charytatywny

W Hali Sportowej w Poczesnej zagrali charytatywnie dla Franka.

V edycja o Puchar Prezesa Olimpii Huta Stara przeszła do historii. W imprezie ,,Gramy dla Franka'' wzięło udział dwanaście zespołów z okręgu częstochowskiego (rocznik 2006 i młodsi), a na koniec Turnieju pamiątkowe puchary i medale wręczał wszystkim drużynom pięcioletni Franek u którego widać było za każdym razem uśmiech na twarzy.

Tylko przyklasnąć takim inicjatywom – Halowy Turniej „gramy dla Franka” w Poczesnej

W najbliższą sobotę 14 stycznia w Hali Sportowej w Poczesnej odbędzie się V edycja turnieju halowego o Puchar Prezesa Olimpii Huta Stara. Podobnie jak w poprzednich dwóch latach będzie to turniej charytatywny, dla mieszkańca Gminy Poczesna pięcioletniego Franka Szewczyka.

Impreza Kuby „Cel szlachetny, a przy okazji dobra zabawa” [ZDJĘCIA I WIDEO]

Impreza Kuby Błaszczykowskiego. "Cel szlachetny, a przy okazji dobra zabawa" [ZDJĘCIA I WIDEO]

W Pankach zagrali ku pamięci Dariusza Dobosza

W przedświąteczny czwartek w Hali Sportowej w Pankach rozegrany został V Halowy Turniej Piłki Nożnej pod hasłem „Nie zapominajmy o Darku”. To był charytatywny turniej, z którego cały dochód został przekazany rodzinie, tragicznie zmarłego 28 grudnia 2010 roku, w wieku 37 lat, piłkarza oraz szkoleniowca - Dariusza Dobosza.

„Świąteczne Granie z Kubą” w HSC!

Fundacja Ludzki Gest Jakub Błaszczykowski organizuje 27 grudnia w Hali Sportowej Częstochowa imprezę „Świąteczne Granie z Kubą” z udziałem wielu znanych sportowców, kabareciarzy i muzyków. Początek imprezy zaplanowano na godz. 17.

Zagrają ku pamięci Dariusza Dobosza

W czwartek, 22 grudnia 2016 r. (początek godz. 16.45) w hali sportowej w Pankach odbędzie się V Halowy Turniej Piłki Nożnej pod hasłem „Nie zapominajmy o Darku”.

„Raki Cup – 4” – zagrają charytatywnie dla Pawełka

Z udziałem 7-miu drużyn z rocznika 2005 i młodsi rozegrany zostanie w sobotę 6 lutego w Hali Sportowej AJD w Częstochowie ul. Zbierskiego 6 Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej „Raki Cup - 4 / Gramy dla Pawełka Kołodziejczyka”.

IV edycja turnieju o Puchar prezesa KS Olimpia Huta Stara – cel charytatywny!!!

W sobotę 16 stycznia na Hali w Poczesnej odbędzie się IV edycja turnieju o Puchar prezesa KS Olimpia Huta Stara. Zachęceni zeszłorocznym sukcesem, jakim było zebranie sporej kwoty na leczenie Filipa Sulińskiego, kierownictwo klubu podjęło decyzję, iż w tym roku również będzie to turniej charytatywny.

Zagrali dla Darka

Drużyna Fa-Metalu (z 18-letnim Sebastianem Doboszem w składzie) wygrywając 2:1 w pojedynku finałowym z Wychowankami i Znajomymi Darka zwyciężyła w IV edycji Turnieju Halowej Piłki Nożnej „Nie zapominajmy o Darku…”, który został rozegrany w środę 23 grudnia w hali sportowej GOKiS-u Panki.

Turniej w Pankach „Nie zapominajmy o Darku” już w środę 23 grudnia

W środę 23 grudnia w Hali Sportowej w Pankach zostanie rozegrany charytatywny turniej piłki nożnej pod hasłem : "Nie zapominajmy o Darku". Piłkarskie zawody poświęcone będą Dariuszowi Doboszowi - świetnemu piłkarzowi i trenerowi, który zmarł tragicznie pod koniec 2010 roku.