fbpx
piątek, 16 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa
Strona główna Tagi Dzieci

Tag: dzieci

W tym turnieju liczy się przede wszystkim radość z gry i dobra zabawa

W niedzielę 21 stycznia w Blachowni został rozegrany pierwszy turniej z IX Cyklu Ogólnopolskich Turniejów Piłki Nożnej Halowej "Zima Orlik Cup 2018", którego organizatorem jest Orlik Blachownia we współpracy z OSiR Blachownia.

Młodzi piłkarze zagrają na Victorii w Memoriale im. Zbigniewa Kuczery

W piątek 16 czerwca na stadionie Victorii przy ul. Krakowskiej z udziałem 6-ciu zespołów złożonych z młodziutkich piłkarzy do lat 9-ciu rozegrany zostanie ii Memoriał poświęcony pamięci Zbigniewa Kuczery.

Macie w Klubie drużynę żaków ? – możecie dostać komplet bramek

Kluby, które maja drużyny żaków i uczestniczą w sezonie 2016/2017 w rozgrywkach w tej kategorii wiekowej mogą starać się o otrzymanie kompletu bramek.

Orzeł Pawonków zaprasza na cykl ogólnopolskich turniejów halowych

Na 8-mą już edycję ogólnopolskich turniejów halowych praktycznie we wszystkich kategoriach wiekowych zaprasza Orzeł Pawonków. Turniejowe zmagania odbywać się będą w hali sportowej w Pawonkowie ul. Szkolna 1. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkie zainteresowane zespoły.

Następcy Lewandowskiego na Limanowskiego

W środę 28 września młodzi piłkarze Rakowa będą mieli okazję sprawdzić się w pojedynkach kontrolnych z drużyną Delty Warszawa. Przez klub z dzielnicy Sadyba przewinęło się wielu utalentowanych zawodników grających obecnie w najwyżej klasie rozgrywkowej. Jednym z nich jest osoba, której przedstawiać nie trzeba a mowa o Robercie Lewandowskim.

Ruszył nowy projekt piłkarski, Dzieci będą zadowolone

Ruszył nowy projekt piłkarski, Dzieci będą zadowolone

[FOTO] Radości i przedniej zabawy było co nie miara.

W niedzielę 29 maja młodzi piłkarze znów opanowali Loretańską. Trzynaście drużyn z roczników 2009, 2010 i młodszych wzięło udział w czwartej edycji Akademii Przedszkolaka Cup, która odbyła się na Stolzle Stadion. Turniej miał charakter pikniku rodzinnego, który uświetnił obchody Dnia Dziecka. Obok emocji sportowych dzieciaki mogły skorzystać z wielu atrakcji, czy wygrać atrakcyjne nagrody w loterii fantowej.

W niedzielę 29 maja czwarta edycja Akademii Przedszkolaka Cup

W najbliższą niedzielę Stolzle Stadion przy ulicy Loretańskiej ponownie opanują przedszkolaki. Wszystko za sprawą już czwartej edycji Akademii Przedszkolaka Cup organizowanej przez Skrę Częstochowa. Na boisku zaprezentuje się ponad 200 młodych adeptów piłki nożnej z rocznika 2009 i 2010 i młodszych z kilkunastu klubów

„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” – można zapisać swoją drużynę!

Do 25 września potrwają zapisy do XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Częstochowscy sportowcy jak mikołaje. Obdarują dzieci prezentami

Częstochowscy sportowcy jak mikołaje. Obdarują dzieci prezentami