fbpx
środa, 12 maja 2021
14.1 C
Częstochowa
Strona główna Tagi EURO

Tag: EURO

Reprezentacja przed Gruzją. Są kłopoty kadrowe

Reprezentacja przed Gruzją. Są kłopoty kadrowe

Euro 2020: wybrano 13 miast gospodarzy

Euro 2020: wybrano 13 miast gospodarzy

Losowanie eliminacji Euro 2016: Polska poznała rywali

Wiemy już, z jakimi rywalami zmierzy się reprezentacja Polski pod wodzą Adama Nawałki w walce o Euro 2016. Podczas losowania grup, które odbyło się w niedzielę we francuskiej Nicei, Biało-Czerwoni trafili na reprezentacje Niemiec, Irlandii, Szkocji, Gruzji i Gibraltaru.

UEFA podała kandydatów do przeprowadzenia Euro 2020

Komitet Wykonawczy UEFA podał listę państw, które są zainteresowane organizacją Euro w 2020 roku. Chęć przeprowadzenia turnieju wyraziły 32 kraje.

Narodowy i Śląski kandydatami na areny Euro 2020

Warszawski Stadion Narodowy i chorzowski Stadion Śląski to dwie areny oficjalnie zaproponowane UEFA jako gospodarze meczów Euro 2020 - informuje Eurosport.Onet.pl. Turniej zostanie rozegrany w 13 krajach. W jakich, UEFA zdecyduje w przyszłym roku.

Polska znowu może zostać gospodarzem piłkarskich ME

Obradujący w Sofii Komitet Wykonawczy UEFA przedstawił w czwartek harmonogram przygotowań do piłkarskich mistrzostw Europy 2020, które odbędą się w 13 miastach całego kontynentu. Wybór gospodarzy zostanie dokonany we wrześniu 2014 roku.

Euro 2020 w 13 krajach!

UEFA zdecydowała, że piłkarskie Mistrzostwa Europy w 2020 roku, odbędą się w trzynastu miastach, trzynastu różnych państw. Każdy kraj będzie mógł wystawić dwie kandydatury, ale tylko jedno miasto będzie gospodarzem EURO.

Stało się. UEFA podjęła decyzję. EURO 2020 w całej Europie. Mecze w Polsce?

Stało się to, o czym dotąd tylko mówiono. Podczas dzisiejszego kongresu w Lozannie UEFA podjęła decyzję, że Euro 2020 odbędzie się na terenie wielu różnych krajów Europy.

Euro 2020 będzie rozegrane w wielu państwach, na razie bez Polski

Michel Platini, prezydent UEFA jest bliski wdrożenia planu, by Euro 2020 zostało rozegrane w wielu krajach. Na liście kandydatów nie ma niestety Polski, ale władze PZPN obiecują, że zrobią wszystko, by to się zmieniło.

Euro 2016: wybrano gospodarza historycznego turnieju

Francja będzie organizatorem piłkarskich mistrzostw Europy w 2016 roku - zdecydował w piątek w Genewie Komitet Wykonawczy Europejskiej Unii Piłkarskiej (UEFA).