fbpx
poniedziałek, 10 maja 2021
14.1 C
Częstochowa
Strona główna Tagi Festyn sportowy

Tag: festyn sportowy

Skra zaprasza na festyn dla klubowiczów !

Już w najbliższą niedzielę, niemal tradycyjnie z ostatnim dniem rozgrywek ligowych Zarząd Klubu KS Skra organizuje festyn rodzinny. Na pikniku nie zabraknie gier, turniejów, występów artystycznych, a dla najmłodszych dmuchawców i baniek mydlanych. Organizatorzy zapraszają wszystkich zawodników KS Skra , rodziców, działaczy. Będzie zabawa , będzie się działo !

Festyn rodzinny z Lotnikiem Kościelec – będzie dużo piłki nożnej!

Mecz o mistrzostwo "okręgówki" Lotnik Kościelec - Pogoń Kamyk, mecz oldbojów Lotnika i reprezentacji Częstochowy, turniej drużyn młodzieżowych to tylko niektóre z punktów festynu rodzinnego organizowanego przez Lotnika Kościelec w weekend 13/14 sierpnia.

Warta Kamieńskie Młyny obchodzi Jubileusz 65-lecia

W najbliższy weekend 18 i 19 lipca Warta Kamieńskie Młyny obchodzić będzie Jubileusz 65-lecia działalności. Z tej okazji klubowi działacze przygotowali szereg imprez sportowo-rekreacyjno-rozrywkowych. W programie m.in. turniej oldboyów, mecz damsko-męski, mecz gospodarzy z Górnikiem Zabrze, oraz zabawa przy muzyce zespołu Yunix. Innych atrakcji także nie zabraknie.

Festyn na Lourdyjskiej. Na Aniołowie zbierają na kosiarkę

Festyn na Lourdyjskiej. Na Aniołowie zbierają na kosiarkę

KS Stradom świętuje 80. urodziny i zaprasza na festyn

Klub Kulturalno-Sportowy Stradom Częstochowa powstał przy zakładach włókienniczych w 1934 roku. Jubileuszowe uroczystości odbędą się w sobotę w auli częstochowskiej AJD. W niedzielę na stadionie przy ul. Sabinowskiej zaplanowano sportowy festyn połączony z Dniem Dziecka.

II Akademia Przedszkolaka CUP w Dzień Dziecka

Już 1 czerwca 2014 w Dzień Dziecka druga odsłona Akademia Przedszkolaka CUP, dla rocznika 2008 i młodszych. Impreza odbędzie się na Stolzle Stadionie STO gdzie zmierzą się ekipy najmłodszych zawodników z naszego regionu.

Dzień Dziecka na sportowo z Rakowem!

Nieco później niż na to wskazuje kalendarz, ale z wyjątkową oprawą i atrakcjami odbędzie się na stadionie przy ul. Limanowskiego piknik z okazji dnia dziecka. W sobotę 7 czerwca stadion Rakowa ma należeć do najmłodszych!

Jubileusze – LKS Kamienica Polska : 40 lat minęło jak 1 dzień!

Uroczystości Jubileuszowe odbędą się na obiekcie Klubu w dniu 30 czerwca 2013r. - a na sportowo uhonorują je meczem towarzyskim Oldboje Kamienicy i Rakowa Częstochowa oraz zawodnicy pierwszych drużyn tych klubów. Będzie się działo...

Jubileusze : UKS „Ajaks” Częstochowa ma już 15 lat

W najbliższy weekend 21/22 czerwca swój Jubileusz 15-lecia istnienia będzie obchodził UKS "Ajaks" Częstochowa. Z tej okazji na obiektach sportowych przy ul Starzyńskiego 10 będzie sporo atrakcji nie tylko sportowych.

Grali w piłkę i dobrze się przy tym bawili

Mimo, że podczas „Dnia Dziecka” na Rakowie pogoda nie rozpieszczała, to nie przeszkodziła w dobrej zabawie! Zgodnie z planem odbył się także mecz charytatywny, w którym udział wzięli m.in. lokalni politycy, urzędnicy oraz sportowcy. Na boisku lepsi okazali się ludzie sportu.